Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowości w etykietach!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    Znaczy co , będą te etykiety wywozić w kartonach do Aten ?
    Ponieważ podobno oddanie obiektów sportowych opóżnia się - pewnie rozsypią te zielone Leszki na boiskach co będze substytutem świeżej zielonej murawy.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #17
      Pokazała się nowa etykieta,kontra i krawatka Bosmana Fulla.Teraz jest granatowo-bordowa ze złotym Gryfem i hasłami o Pogoni Szczecin(kapsel ten sam co dotychczas)


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #18
        Pogoniarz napisał(a)
        Teraz jest granatowo-bordowa ze złotym Gryfem i hasłami o Pogoni Szczecin(kapsel ten sam co dotychczas)
        Tym razem uprzedziłeś moje pytanie

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          #19
          Widziałem dziś nową etykietę na "Harnasiu", jak i krawatkę. Związane jest to z jakąś promocją. Nie doczytałem o co biega.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Nie wiem czy jest sens takiego tematu (ale może jestem w błędzie) w ktorym piszemy o nowościach w etykietach w takiej formie jak tu. Pisanie iż "pojawila się nowa etykieta na piwo X gdzie jest (np) czerwona obwódka i w ogole etykieta jest bardziej kolorowa" - nic nie wnosi jako informacja. Przy takich zdawkowych opisach niewielu kolekcjonerom się to przyda. Sens ma jedynie ewidencjonowanie etykiet gdy ktoś te wszystkie informacje spisuje i konsekwentnie porządkuje w jeden sposób np w formie katalogu z np opisami lub skanami. Swego czasu w latach 80-ych robił to kol. Piotrowski w postaci maszynopisu. Mimo iż obecnie wygląda to nieco nieporadnie i nienowocześnie to póki co nikt nie opracował tego lepiej.
            Jeśli zaś chodzi o nową konkursową etykietę na Harnasia to z tego co wiem dotyczy ona jakiejś serii nadruków wewnętrznych na kapslach gdzie wysyła się sesemesy pod podane na kapslach numery ale nie wiem jeszcze o co tam biega i ile jest owych kapsli.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              #21
              I pamiętam że harnaś na etykiecie zamiast ciupagi trzyma w rękach narty. Pewnie więc chodzi o puchar świata w skokach. A i jeszcze jest tam znaczek eurosport-u.
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                #22
                W 6-cio paku Żywca (0,33lit.) każda butelka ma inną etykietę. Nie znam się na tym, ale jest to chyba jakaś seria z dawnych lat. Ponoć ilość 6-cio paków jest limitowana.
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • Piotras
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 307

                  #23
                  w czym trzymacie kolekcje etykiet? jakies ciekawe pomysly?

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #24
                    poszukaj proszę odpowiedniego tematu dot. przechowywania etykiet. wskazówka: to nie jest ten temat.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pinio74
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 3881

                      #25
                      Nie kolekcjonuję etykiet, więc nie wiem, czy to coś bardzo nowego czy też nie, w każdym razie w browarowym zbiorze tego nie ma. Chodzi o kontrę do Irlandzkiego Mocnego z Krajana (zarówno 0,25 l jak i 0,5 l). Pod napisem o producencie Browar Krajan, jest teraz jeszcze napis: Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.
                      BIRRARE HUMANUM EST

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎