Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja piwna strona www

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    może Googler ma kopię?
    Ale tylko strony głównej.
    Niestety archive.org nie ma kopii.
    Współczuję...

    Comment

    • ergie
      Senior
      • 05-2004
      • 1041

      #62
      Piwafle na nowo ruszyły. Profil strony zmienił się nieco. Powody takiego stanu rzeczy są dwa
      - po pierwsze lenistwo , nie bardzo miałem ochotę wklepywac na nowo wszystkie podstawki
      - po drugie krytyka Pieczarka, że na mojej stronie za dużo makulatury

      Zapraszam pod nowy adres http://piwafle.ergie.strefa.pl
      Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
      ------------------------------------------------------------------
      Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
        - po drugie krytyka Pieczarka, że na mojej stronie za dużo makulatury
        [/url]
        Nic takiego Ci nie napisałem. Stwierdziłem jedynie, że Twoje zachowania (np. wypatrywanie minimalnych różnic w odcieniach na zupełnie współczesnych monachijskich podstawkach), to objaw daleko posuniętej fiksacji. Owa fiksacja nie jest czymś nadzwyczajnym wśród piwnych kolekcjonerów, nie należy się nią zbytnio przejmować, od tego się nie umiera. I napisałem Ci jeszcze, że będąc daleko od Monachium nie masz najmniejszej szansy, aby być w miarę na bieżąco ze współczesną produkcją.
        Nowe (i wg mnie bardzo ciekawe) ograniczenia tematyczne narzuciłeś sobie sam. Nie będziesz miał setek podstawek, ale każda nowość będzie Cię bardzo cieszyła.

        Nie zwalaj więc wszystkiego na pieczarka, on ma już dosyć własnych problemów. A zresztą, jeśli chcesz mnie słuchać, to polecam Ci kolekcjonowanie monachijskich kufli, ze szczególnych uwzględnieniem tych na cenowej półce 150-300 euro.

        Comment

        • ergie
          Senior
          • 05-2004
          • 1041

          #64
          Wszystkiego na Ciebie nie zwalam, 50% wziałem na siebie (a raczej moje lenistwo) a jeśli chodzi o kufle to ...
          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
          ------------------------------------------------------------------
          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎