Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przychylność firm i urzędów, czyli taka normalna - ludzka.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Przychylność firm i urzędów, czyli taka normalna - ludzka.

    Skąd ten temat? A no z doświadczenia, które właśnie mnie spotkało. Szukałem ja sobie informacji na temat browaru Osiek. W sieci znalazłem stronę Urzędu gminy. Napisałem do nich maila i w odpowiedzi poproszono mnie o adres. I po kilku dniach przyszło pocztą ksero kilku stron z opracowania „Osiek - zarys dziejów”. Przy czym wiem, że w tą przesyłkę do mnie zaangażowanych było kilka osób. Pani z Urzędu Gminy, która odpisała na maila i poprosiła drugą panią tym razem, z Gminnej Biblioteki Publicznej w Osieku, o wykonanie ksero. Niektórym jednak się chce i za to należą się brawa.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Takich maili wysyłałem więcej różne miejsca, ale najczęściej na odpowiedź nie doczekałem się. A jeśli już się doczekałem to na ogół były odpowiedzi odmowne. Informacji nie udzielają, bo
    a. nie mogą,
    b. nie wiedzą o co chodzi,
    c. nie ma osoby kompetentnej,
    d. itd. ipt.

    Przykład Urzędu Gminy w Osieku świadczy jednak, że warto próbować.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Odp: Przychylność firm i urzędów, czyli taka normalna - ludzka.

      adam16 napisał(a)
      poprosiła drugą panią tym razem, z Gminnej Biblioteki Publicznej w Osieku, o wykonanie ksero. Niektórym jednak się chce i za to należą się brawa.
      Bibliotekarze tak mają
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23806

        #4
        mnie też taka przychylność mile zaskakuje. ostatnio dzięki uprzejmości pani z poznańskiej biblioteki otrzymałem ksero artykułu dot. piwa grodziskiego z pewnej starej gazety.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          Pewien bibliotekarz z Bielska-Białej aktualnie przekopuje prasę w poszukiwaniu artykułów nt. śp. browaru bielskiego
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎