Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kryzys_Finansowy
    Member
    • 02-2009
    • 58

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
    Biorąc pod uwagę kwoty, za jakie ostatnio szły szkła PW na allegro, to szału nie ma.
    Obstawiam, że za tyle nie zejdzie.
    Jakiś czas temu za połowę tej kwoty można go było kupić.

    Comment

    • smes
      Senior
      • 09-2006
      • 615

      To jest najpopularniejszy szklany Tichauer 0,3l. Można go co jakiś czas spotkać na rynku za około 300 zł. Z identyczną kalkomanią, ale już 0,25l jest troszkę trudniejszy do zdobycia. Zdecydowanie najrzadszy jest 0,25 l z emalią - Tichauer Bier. Dokładnie taki sam ,jaki jest teraz na allegro. Tam obstawiam ok 600 zł.
      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Ty to wiesz Smes z racji długoletniego doświadczenia w kolekcjonowaniu tyskich birofiliów a Szkop - patrząc na jego wszystkie wystawione aukcje i ich ceny - usłyszał gdzieś że polaczki dobrze płacą za przedwojenne birofilia z ich obecnych ziem i wszystko co ma z tych terenów na jedno kopyto wycenił w kwotach 3-cyfrowych zaś pozostałe birofilia, często też pw ale z Niemiec są już w startókach raptem 2-cyfrowych. Pewnie gdyby miał jakiś najpopularniejszy pw tyski kufel również wypajacował by startówkę 250 ojro.
        Nie zna się i jednocześnie nie da szans rynkowi samemu wycenić sporej części birofiliów.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025



          Dekielek z piwa na kaca?
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • Paco
            Senior
            • 12-2007
            • 265

            Chyba nie najgorsza podstawka
            Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
            zbieram ELBING
            wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              Myślę, że ta lepsza
              Last edited by pizmak666; 16-06-2015, 11:08.
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • smes
                Senior
                • 09-2006
                • 615

                Ta też niczego sobie http://www.ebay.de/itm/VK-Bd-Stolp-S...item2ee28b5efe
                Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Myślę, że ta lepsza
                  Gdyby znów nie prowokowała do teorii spiskowych, myślę że tak.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    A tutaj dla wszystkich niedowiarków ceny dekielków z Nepalu:


                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Tą drugą tylko nieco droższą jeszcze zrozumiem ale ta pierwsza to taki badziew, no name bezpłciowy że aż miło
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tą drugą tylko nieco droższą jeszcze zrozumiem ale ta pierwsza to taki badziew, no name bezpłciowy że aż miło
                        No niestety mylisz się odrobinkę. Ta pierwsza jest co prawda najpopularniejszym wzorem ale jest też pierwszą podstawką z Nepalu na tej stronie:



                        Prawdę mówiąc mam inne zdanie niż moderator z beercoasters.it.
                        Wg. mnie pierwszą podstawką z Nepalu powinna być trzecia licząc od lewej. Ale zaznaczam to moje zdanie
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Nie znam się na nepalskich podstawkach. Pewnie jest jak piszesz że to najstarsza znana.
                          Chodziło mi o coś innego.
                          O to że jest totalnie badziewna, kojarzy się tak z Nepalem jak z Nergalem z Behemotha albo narwalem czyli gatunkiem bodajże delfina. Zwykła gwiazda i anglojęzyczny napis bez żadnej wzmianki o Nepalu, ba w ogóle bez żadnej nazwy browaru. Po prostu badziewna. A to że jej wartośc kolekcjonerska jest spora z powodu podanego na początku to wcale się nie spieram.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            Przez to, że na podstawce brak napisu z jakiego kraju pochodzi nie można zaraz mówić, że to badziewie. Jest takich dekielków bardzo dużo. Zobacz np. moją ulubioną "Inter Beer Export"z Burundi. Wiem, że zbierasz ety z Tanzanii ale zobacz podstawki z tego kraju: http://www.beercoasters.it/Africa/ta...R_COASTERS.htm
                            Co powiedziałbyś o niebieskiej podstawce Safari Lager? Jej awers ma nawet piłkę i napis Premier League. Więc na pierwsze łypnięcie oka jest z W.Brytanii? Mi bardziej kojarzy się z Rooneyem niż z krajem w Afryce
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              10 zestawów po 32 kapsle każdy
                              (chyba pełne) kapsli BraXa z MŚ w chyba 1998 lub 2002 roku.
                              Kuptereski po 100 USD. Nie wiem czy to nie są atrakcyjne w miarę ceny. Gdy ja zbierałem te kapsle były niezłe choć na pewno nie tak dobre jak złote BraXy z ME 1996.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Nie wiem czy to efekt mojej skromnej reklamy ale aukcja już zakończona. Nie wiadomo jednak czy cokolwiek zostało sprzedane. Po prostu zakończone i tyle
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎