Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Kobylepole



    Cena myślę, że do przyjęcia za taki ładny stan.
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      Kapslarze może to was zainteresuje:

      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Nie wiem czy nie jakiś ciekawszy kufel kamionkowy amerykańska wersja Żywca
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • zeko
          Senior
          • 07-2004
          • 708

          Nie jest to amerykańska wersja. U nas dostępny kufel za średnio 100 zł. Po prostu wylądował za oceanem, ale nie jest to jakaś kolekcjonerska ciekawostka.
          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
          http://picasaweb.google.com/d.jochman

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            Cena oraz jakieś opłaty importowe (WTF?), wpierw anulowane a póżniej podane, chore i na pewno nie pójdzie ale jeśli ktoś zbiera loga na nalewaki to chyba ten jest bardzo ciekawy. Żadna przedwojna ale lata 60/70te pewnie. Wysokość jeśli przeliczyłem te chore cale - jakieś 6 cm.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • volodos
              Senior
              • 09-2008
              • 717

              Mocna rzecz, tylko cena powala. Myślę, że na polskim serwisie mógłby pójść za mn w połowę ceny.

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                Cooper na jakiej podstawie uważasz, że to lata 60-70?

                Szczerze odradzam kupowanie przez eBay czegokolwiek od sprzedawców oferujących "Program Wysyłki Międzynarodowej", to kolejny program eBaya dzięki, któremu oni zarabiają, kasę, kupujący ją płaci i nie ma żadnego zagwarantowanego standardu dostawy.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                  Cooper na jakiej podstawie uważasz, że to lata 60-70?
                  Wyjąłeś mi pytanie z ust, też jestem ciekaw na jakiej podstawie Cooper sądzi, że są lata, które napisał.
                  Dla mnie jest to przedwojenny nalewak, jako swojego znaku Okocim beczki ostatni raz przestał używać w okresie PPF, później był to tylko koziołek.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Tak mi wygląda. Gdyby była to rzeczywiście przedwojna na pewno pojawiło by się nazwisko John Goetz Brewery w nazwie tak jak np to było na przedwojennych etach Okocimia eksportowanych na rynek USA. Beczka tutaj jest bardzo schematyczna, prosta. Etykiety przedwojenne na eksport miały na niej słowo Okocim, inicjały właściciela i datę założenia browaru oraz słowo marka ochronna. W ogóle były dopracowane na rynek przeznaczenia czyli w 100 procentach anglojęzyczne a tutaj jest w praktyce polskojęzycznie bo najwyrażniej widać jedynie tekst polski.
                    Dlaczego z kolei Ty Grzeber uważasz że to rzeczywiście przedwojenny gadżet ?

                    A ten system płatności czy cokolwiek to jest to już z samego powodu jakiejś dopłaty potężnej kasy mi się nie podoba.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • yoreck
                      Senior
                      • 04-2004
                      • 526

                      przedwojenny kpsel z Brzeska kupiony kiedyś na ebayu w USA

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        Kapsel dobrze znany. Sam kiedyś miałem taki ale inny egzemplarz. Ten kapsel używany był na piwach na rynek polski ale, jak można domyśleć się po tej aukcji, prawdopodobnie również i na piwa wysyłane do USA. Nic nie wnosi do tej dyskusji bo z jednej strony jest polskojęzyczny ale z drugiej ma właśnie identyczną beczkę o jakiej wspomniałem.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dlaczego z kolei Ty Grzeber uważasz że to rzeczywiście przedwojenny gadżet ?
                          A gdzie napisałem, że tak uważam?
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Zrozumiałem że datujesz go tak jak sprzedający. Jeśli jednak nie sądzisz jak ja że jest z lat 60/70 to wg Ciebie z jakiego okresu ?
                            Last edited by Cooper; 21-04-2017, 22:45.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              Troszkę paliwka do napędzania teorii spiskowych o podrabianiu pw szkła.
                              Przedwojenny pokal gdańskiego Artusa. Startówka na dzień dobry z pazurkiem.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • Piwowar
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 2543

                                Artus się w grobie przewraca. Ciekawe czy ktoś to kupi.
                                Archiwum piwne

                                Poznaj
                                http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                                Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                                Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎