Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne plakietki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hubert
    Member
    • 06-2001
    • 93

    Piwne plakietki

    Czy ktoś posiada zbędne plakietki o tematyce piwnej ? Jeśli jeszcze nie wiecie co to są plakietki, to powiem jedynie, że to takie okrągłe przypinki, zazwyczaj 56 mm średnicy, zapinane na agrafkę.




    Jeśli ktoś ma w swoim skarbcu takie gadgety i chce się ich pozbyć, proszę o kontakt. A przy okazji czy ktoś jeszcze zbiera plakietki?
  • TomX
    Senior
    • 09-2004
    • 1035

    #2
    Tą z Redd'sa wysłałem Ci w piatek priorytetem, powinna już dojść. Czyżby tak się nie stało
    Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

    I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

    Comment

    • hubert
      Member
      • 06-2001
      • 93

      #3
      Dziś jeszcze nic do mnie nie dotarło, może więc jutro. Dzięki za przesyłkę, ja też już się zrewanżowałem i niebawem wafelek dotrze.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Jakby ktoś chciał, to mogę odstąpić Redd'sa Reda w zamian za jakieś fajne regionalne piwko
        Last edited by Twilight_Alehouse; 20-12-2004, 21:21.

        Comment

        • hubert
          Member
          • 06-2001
          • 93

          #5
          Plakietka Redd's

          A jeśli chodzi o plakietkę Redd'sa, to gdzie najcześciej można ją było dostać. Ja słyszałem o supermarketach. A może były do zdobycia także w innych sklepach. Jakie były warunki jej otrzymania 1 Redd's = 1 plakietka czy jak? Wszystkich zorientowanych proszę o odpowiedź

          Comment

          • TomX
            Senior
            • 09-2004
            • 1035

            #6
            U mnie dawali za darmo, jak się poprosiło. Do jednego czteropaku Redd's Red dodawali czapkę z daszkeim, czy coś takiego... Osobiście widziałem tę promocję tylko w TESCO i ALBERCIE. Jakby co, to mam jeszcze jedną taką na zbyciu
            Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

            I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

            Comment

            • ronin
              Senior
              • 10-2004
              • 154

              #7
              Ja tez mam taka na zbyciu moge zamienic sie za jakies kapsle

              Comment

              • MietekL
                Gość
                • 05-2005
                • 1

                #8
                Ostatnio wpadły mi w ręce takie plakietki i postanowiłem zając sie zbieractwem tych birofiliów. A swoją drogą, to może ktoś z warzących piwo wydał takie plakietki. Wiem np. że była wydana plakietka z okazji jakiejś giełdy birofilistycznej. Za wszelkie informacje z góry dziękuję. Jeśli ktoś ma zbedne plakietki, to chetnie się wymienię na inne gadżety

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎