Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    A mnie zastanawia inna rzecz. Dziwię, się osobom, które ostro walczyły o pierwszy egzemplarz tej podstawki na Allegro. Ktoś zapłacił za nią chyba 113 zł.
    W ten sam dzień ta podstawka pojawiła się za 39,99, potem 9,99 a w końcu za 5 zł w opcji Kup Teraz.
    Czy niektórzy są tak naiwni i myślą, że w dzisiejszych czasach taka podstawka powstała w ilościach śladowych?

    Podobnie się miała rzecz z:
    - korkami Piasta z piłkarzami (pierwsze komplety po 150 zł, teraz można komplet kupić za 8 zł.),
    - pierwsza drewniana podstawka z Zawiercia poszła chyba za 90 zł, teraz chciałem przywieźć na giełdę po cenie zakupu w browarze za 6 zł. i nie było chętnych,
    - pierwsze paczki zdrapek z Żywca chodziły po ok. 100 zł. Ja swój komplet kupiłem ostatnio za 9,50.

    Interesują mnie rzeczy związane z browarem Żywiec, ale swoją nową bibułkową podstawkę wymienię lub kupię dopiero na jakieś giełdzie, pewnie za 1-2 zł.

    Dlatego nie żal mi "kolekcjonerów", którzy przepłacają za "unikatowe" okazy na Allegro.
    Możecie mieć satysfakcję, że mieliście jako pierwsi nowe wzory w kolekcji.

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TBK Wyświetlenie odpowiedzi
      [url]..... Tylko czy kaska wpłynie na konto .Hmm
      Jedna z tych aukcji była moja . Kolega przelał kasę . Skupuje te podstawki żeby nie psuć rynku i móc je potem sprzedawać za większą kasę . Był pod wielkim wrażeniem za ile poszła pierwsza podstawka .
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
        Jedna z tych aukcji była moja . Kolega przelał kasę . Skupuje te podstawki żeby nie psuć rynku i móc je potem sprzedawać za większą kasę . Był pod wielkim wrażeniem za ile poszła pierwsza podstawka .
        I myśli, że zapanuje nad całym rynkiem? Kolekcjonerstwo to nie tylko aukcje internetowe.

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
          I myśli, że zapanuje nad całym rynkiem? Kolekcjonerstwo to nie tylko aukcje internetowe.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
          Jedna z tych aukcji była moja . Kolega przelał kasę . Skupuje te podstawki żeby nie psuć rynku i móc je potem sprzedawać za większą kasę . Był pod wielkim wrażeniem za ile poszła pierwsza podstawka .
          To ja mu życzę, żeby chociaż 1/5 zainwestowanych pieniędzy z TEJ inwestycji udało mi się zwrócić do końca życia, nie tylko roku. Zresztą, jak porządnie umoczy, to drugi raz nie zamoczy... Gdyby to jeszcze były bibułki z Korei Północnej z portretem wodza albo jakieś zapomniane miasteczko w Polsce typu Antonowo, Grybów, Pokrówka (bez urazy do mieszkańców tych małych i pięknych miast) to bym rozumiał takie "skupowanie" - ile się da i i za ile się da. Jeśli kupujący sądzi, że Grupa Żywiec do promocji swojego najnowszego wynalazku, którego reklamę możemy oglądać w TV co kilka minut a billboard wisi na co drugiej ulicy większego miasta, użyła jedynie kilkuset sztuk to gratuluję wyobraźni... lub tajemnej wiedzy i prekognicji - jeśli faktycznie nakład był tak mały.

          Zaśmieję się jeśli ktokolwiek będzie chciał to sprzedać od giełdy żywieckiej (czasowo) w górę za więcej niż 1 polski złoty, bo idę o zakład, że w Żywcu papierosy ludzie będą o to gasić.

          Zobaczymy jak będzie. Podziwiam kupującego za taką determinację i wiarę w sukces inwestycji, która moim zdaniem jest większą o ile nie największą, kolekcjonerską wtopą w jego wykonaniu.

          Tomek

          Comment

          • Dariobeer
            Senior
            • 03-2008
            • 213

            Kapsel Bojanowo

            Jeszcze aukcja się nie zakończyła,a już jest ładna cena za kapsel z browaru Bojanowo
            Last edited by Dariobeer; 28-02-2012, 07:23.
            www.birofilistyka.jimdo.com

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dariobeer Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeszcze aukcja się nie zakończyła,a już jest ładna cena za kapsel z browaru Bojanowo
              www.allegro.pl/show_item.php?item=2166547328
              Ale jaki ładny stan zachowania!
              Gdybym nie preferował kobiet młodszych, znaczy tego no, kapsli dziewiczych to sam nie wiem czy bym się nie skusił. Cena kosmiczna, ale kapsel też nie z tej Ziemi. Bardzo ładny! Widzę, że cena blachy dorównuje już cenom makulatury...

              Comment

              • Dariobeer
                Senior
                • 03-2008
                • 213

                Ja na Bojanowo się nie połakomię-mam w kolekcji (stan podobny)
                www.birofilistyka.jimdo.com

                Comment

                • zeko
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 708

                  Kolejny allegrowicz z bujną wyobraźnią http://allegro.pl/warzelnia-bydgoszcz-i2163603173.html
                  Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                  "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                  http://picasaweb.google.com/d.jochman

                  Comment

                  • Grothesk
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 811

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kolejny allegrowicz z bujną wyobraźnią http://allegro.pl/warzelnia-bydgoszcz-i2163603173.html
                    To nie ten sam jegomość co sprzedawał podstawki od boogie festival?

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Ostatnio wydana podstawka Warki w pierwszej turze poszła za 20 zł
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ostatnio wydana podstawka Warki w pierwszej turze poszła za 20 zł
                        W złym miejscu to napisałem, coś mi się karty w przeglądarce pomerdały. Mój błąd, post nieistotny.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • zeko
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 708

                          Ten sam od boogie festivalu i Specjal otrzęsiny , jak sam się nazwał "ściślak".
                          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                          http://picasaweb.google.com/d.jochman

                          Comment

                          • wasyll
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 1823

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ten sam od boogie festivalu i Specjal otrzęsiny , jak sam się nazwał "ściślak".
                            Chcąc nie chcąc kilka kompletów wcześniej opchnął (już drugi, czy trzeci raz widzę ten zestaw na aukcji).
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chcąc nie chcąc kilka kompletów wcześniej opchnął (już drugi, czy trzeci raz widzę ten zestaw na aukcji).
                              Ciekawe ile tego jeszcze ma...
                              Ze Ściślakami nigdy nic nie wiadomo, więc mógł wynieść tego kilka kilo...
                              Zaczekam z niebiańską cierpliwością, aż zejdzie z ceny do 10zł, bo kiedyś w końcu musi...

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ciekawe ile tego jeszcze ma...
                                Ze Ściślakami nigdy nic nie wiadomo, więc mógł wynieść tego kilka kilo...
                                Zaczekam z niebiańską cierpliwością, aż zejdzie z ceny do 10zł, bo kiedyś w końcu musi...
                                Gość powiedział, że dupy sobie z gęby nie zrobi i tym samym z ceny nie zejdzie, haha
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎