Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671



    Aukcja o tyle ciekawa, że to nie podstawka, a wystarczy, że wystawia osoba o nicku Żywiec i ludzie tracą głowę
    A to mi napisał ten użytkownik:
    grzegorz.zwierzyna@grupazywiec.pl

    09:39 (9 godz. temu) do mnie

    Kwestia interpretacji i zastosowania, równie dobrze może to być podstawka.
    A jeśli ktoś z forumowiczów zainteresowany tym gadżetem (http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=47023) to proszę o PW
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • almin
      Member
      • 12-2007
      • 83

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
      http://allegro.pl/podstawka-pod-piwo...247950002.html

      Aukcja o tyle ciekawa, że to nie podstawka, a wystarczy, że wystawia osoba o nicku Żywiec i ludzie tracą głowę
      A to mi napisał ten użytkownik:
      jestem przekonany, że to nie magia słowa Żywiec, ale sława Grzegorza Zwierzyny, przecież to nie byle pionek

      Comment

      • Fala
        Senior
        • 07-2004
        • 671

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika almin Wyświetlenie odpowiedzi
        .. sława Grzegorza Zwierzyny, przecież to nie byle pionek
        Kim by nie był, to napisać o gadżecie POS (materiał reklamowe wspierający sprzedaż) "Podstawka pod piwo BOCK Żywiec ... z limitowanej seri" to przegięcie z jego strony jako przedstawiciela GZ (i jeszcze zrobił błąd)
        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
        Admin ma zawsze rację

        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23811

          Grzesiek, nie ma bata - musisz przeprosić
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Grzesiek, nie ma bata - musisz przeprosić
            I na dodatek zwrócić pieniądze kupującemu!

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
            Kim by nie był, to napisać o gadżecie POS (materiał reklamowe wspierający sprzedaż) "[B]Podstawka pod piwo BOCK Żywiec ... z limitowanej seri
            A to kupujący nie widzi co kupuje? Jego sprawa. Poza tym, czy podstawka nie jest materiałem reklamowym? Chyba można ją tak traktować, hmm?
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • TBK
              Member
              • 07-2005
              • 73

              Dla jednych podstawka ,a dla innych gadżet reklamowy .Osobiście chętnie przygarnę jedną sztukę i nikogo nie będę pytał czy to podstawka .

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                Borman i Szwede Warszawa

                Rozlewnia prawie automatyczna


                Jak dla mnie za droga a na zło szkoda. Może zadziałają koledzy z Browarów Mazowsza?
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • Eszogo1970
                  Senior
                  • 03-2007
                  • 136

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                  Rozlewnia prawie automatyczna


                  Jak dla mnie za droga a na zło szkoda. Może zadziałają koledzy z Browarów Mazowsza?
                  Albo ta aukcja dla miłośników Mazowsza:http://allegro.pl/fraget-zywiec-wars...268226331.html

                  Comment

                  • zeko
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 708

                    Nie ma to jak kleić etykiety na butelki i jeszcze chcieć na tym zarobić http://allegro.pl/stare-butelki-po-p...285745406.html

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Jakby nakleił DOBRE etki to czemu nie miałby zarobić
                      Jego problem polega na tym że do beznadziejnie popularnych butelek z PRLu przykleił stare ale masowe etykiety. Nie sprawdzałem dokładnie ale nie zadał chyba sobie trudu ażeby pojemności na etykietach pasowały do pojemności butelek na jakie je nakleił. Etykiety pozatym są "bezczelnie" równo naklejone, podczas gdy wtedy często naklejano je ręcznie i ich "wypoziomowanie" często pasowało do naklejania w warunkach lekkiego trzęsienia ziemi lub niezłego spożycia alkoholu. Reasumując straszna amatorka.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Eszogo1970 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Albo ta aukcja dla miłośników Mazowsza: (link)
                      Raczej dla zbieraczy birofiliów żywieckich bo jest to fant reklamujący żywiecki browar.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • pivaria
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 1538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie ma to jak kleić etykiety na butelki i jeszcze chcieć na tym zarobić http://allegro.pl/stare-butelki-po-p...285745406.html
                        Kurcze - jak nowe
                        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                        www.pivaria.pl
                        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          ... Reasumując straszna amatorka...
                          Przede wszystkim nie zadał sobie trudu, żeby sprawdzić, że niektóre etykiety w ogóle nie mogły być naklejane na takie butelki - choćby oba Grodziskie, które pochodzą z ostatnich lat funkcjonowania browaru, kiedy to takich butelek w ogóle nie było w obiegu.

                          Comment

                          • Eszogo1970
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 136

                            Raczej dla zbieraczy birofiliów żywieckich bo jest to fant reklamujący żywiecki browar.[/QUOTE]

                            Ależ oczywiście dla Żywca też.

                            Comment

                            • krypol85
                              Senior
                              • 05-2011
                              • 177



                              "Cyklinowane deski z podłogi nie wchodzą w skład zestawu (czarny trójkąt też nie bo farby z painta sprzedać nie można)." ---> no, a już myślałem, że zalicytuję... ehhh
                              Moja kolekcja:
                              http://krypol85.pl

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                wzorki ułożył, jakby w jakimś konkursie miał startować
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎