Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    Mafar nie okłamuj sam siebie.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      Ja siebie nie okłamuje . Wiem jak wyglądają sprawy klubowe bo należę do klubu .
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • tyskikufel
        Senior
        • 04-2003
        • 772

        etykiety zrobione dla konkretnej firmy z browarów restauracyjnych np , kowal ,browarnia czy majer na spotkanie pracowników jakiejś firmy nikt nie robi afery, duże pytanie do tych osób które robią taki szum wokół tej podstawki , dlaczego wtedy nic nie piszecie , bo nie zbieracie etykiet , te etykiety też są tylko dostępne dla osób które dostały te piwo, zobaczcie sobie wzory w browarach restauracyjnych a potem konkretnie stawiajcie jakieś zarzuty

        Comment

        • tyskikufel
          Senior
          • 04-2003
          • 772

          aha , mam jeszcze pytanie do wszystkich oponentów tej podstawki , czemu nie zabierali głosu jak zrobiono limitowaną serię podstawek browaru Majera w Gliwicach, też były tylko pewnej grupy osób

          Comment

          • krypol85
            Senior
            • 05-2011
            • 177

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
            aha , mam jeszcze pytanie do wszystkich oponentów tej podstawki , czemu nie zabierali głosu jak zrobiono limitowaną serię podstawek browaru Majera w Gliwicach, też były tylko pewnej grupy osób
            Nie brali? Zobacz pod wzorem - chyba jednak brali
            Moja kolekcja:
            http://krypol85.pl

            Comment

            • noodles
              Senior
              • 09-2005
              • 700

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
              Podstawki powinny być ogólnie dostępne, a nie tylko dla zawężonej liczby osób, bo potem wiadomo co się dzieje.

              A jak podstawki wydaje browar czy koncern to dzieje się tak jak powinno ? Kto tylko ma jakieś znajomości to załatwia karton i leci z tym na wyścigi na Allegro albo na giełdę i sprzedaje za absurdalną cenę. Kolekcjonerstwo już dawno przestało być romantyczne i większość chce ZAROBIĆ. Podstawek klubowych rzeczywiście było mało ale przynajmniej każdy klubowicz dostał po równo i za darmo. Czemu podstawka klubowa za 20 zł bulwersuje a ogólnodostępny Żubr Ciemnozłoty i wiele innych za 25 zł już nie ?
              Moja kolekcja podstawek

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
                Podstawki powinny być ogólnie dostępne, a nie tylko dla zawężonej liczby osób, bo potem wiadomo co się dzieje.
                Ogólnodostępne dla kogo? Dla wszystkich kolekcjonerów, wszystkich Polaków, obywatelu UE czy może chciałbyś aby podstawkę dostał każdy z ponad 7 miliardów mieszkańców planety Ziemia?
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1036

                  Jakby nie było takich właśnie limitowanych serii (obojętne czy to podstawki, szkło, kapsle czy też samochody) i wszystko było "ogólnodostępne", to skąd brałyby sie kolekcjonerskie rarytasy?
                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • belialek
                    PiwBiz
                    • 02-2008
                    • 399

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeszcze premiery nie było a już handlują podstawkami http://allegro.pl/cieszyn-rauch-bock...840624243.html . Żal....
                    Właśnie.Premiera piwa dopiero za kilka dni, a Ty od 10 dni proponujesz kapsel z Rauch bocka na wymianę !!! http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=48489 ...to chyba również nie jest normalne

                    Comment

                    • zeko
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 708

                      Może i proponuję ale i tak żadnej wymiany ani niczego w tej materii przed premierą nie zrobię. Czy ja ten kapsel wystawiłem na allegro? Więc nie wiem w czym problem.
                      Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                      "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                      http://picasaweb.google.com/d.jochman

                      Comment

                      • zeko
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 708

                        Ładny kufel PW ze Świdnicy http://allegro.pl/kufel-do-piwa-z-br...842588472.html
                        Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                        "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                        http://picasaweb.google.com/d.jochman

                        Comment

                        • belialek
                          PiwBiz
                          • 02-2008
                          • 399

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                          Może i proponuję ale i tak żadnej wymiany ani niczego w tej materii przed premierą nie zrobię. Czy ja ten kapsel wystawiłem na allegro? Więc nie wiem w czym problem.
                          Szkoda że widzisz problem u innych a u Siebie nie.Mi osobiście jest to obojętne czy ktoś oferuje te podstawki lub kapsle na Allegro lub browar.biz.Sprzedający na Allegro też może przed premierą nie wysyłać tej podstawki idąc twoim tokiem rozumowania ... jak śpiewał Pan Maleńczuk...chcesz zmienić ten świat ,to zacznij od Siebie... p.s.ciekawe jak wszedłeś w posiadanie tych kapsli jeżeli po rozlewie Rauch bocka wszystkie kapsle i etykiety miały zostać wysłane do centrali w Warszawie

                          Comment

                          • belialek
                            PiwBiz
                            • 02-2008
                            • 399

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wydaje mi się że to Browar Sobótka

                            Comment

                            • zeko
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 708

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belialek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wydaje mi się że to Browar Sobótka
                              Sobótka to Gorkauer
                              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                              http://picasaweb.google.com/d.jochman

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Oczywiście że Sobótka to Gorkauer i oczywiście robiła piwo Original Schweidnitzer nawiązujące do słynnej świdnickiej marki warzonej kilka wieków wcześniej. Tutaj jest etka do tego piwa.
                                Sam kufel śliczny, wart tej ceny.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎