Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ignac7
    Member
    • 01-2011
    • 48

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałeś raczej napisać "za ich kupowanie nikt nie jest karany" ?
    no tak;p

    Comment

    • beerek62
      Senior
      • 04-2010
      • 1037

      Panowie, oszczędźcie nam tego, wymieniajcie się poglądami na PW
      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie zamierzam negować Twojego prawa do ustalenia sobie ceny za swoją własność, której akurat chcesz sie pozbyć. Tylko jakoś tak od razu przypomniał mi się stary dowcip o bacy, który chciał sprzedać psa za milion zł a w końcu wymienił go na dwa koty po pięćset tysięcy
        Co wolno wojewodzie...?
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • beerek62
          Senior
          • 04-2010
          • 1037

          Jest tylko taka różnica, że ja dałem sobie spokój z dalszą polemiką (widząc, że to nie ma sensu) a Ty drążysz temat. Coś mi się jednak wydaje, że to do niczego nie prowadzi.
          Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
          Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

          Comment

          • ignac7
            Member
            • 01-2011
            • 48

            a co myślicie o tym : ?http://allegro.pl/kufel-kuntersztyn-...799463179.html

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Myślę że to niekoniecznie musi być "fejk" jeśli takie masz wątpliwości.
              Podobno w browarze grudziądzkim odbywały się biesiady piwne chyba coś wzorem śląskich i takie kufle mogły być zamawiane w niedużym nakładzie przez browar. Ktoś z mieszkańców Grudziądza gdzieś w necie o nich wspominał z rozrzewnieniem już po zamknięciu browaru.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • ignac7
                Member
                • 01-2011
                • 48

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Myślę że to niekoniecznie musi być "fejk" jeśli takie masz wątpliwości.
                Podobno w browarze grudziądzkim odbywały się biesiady piwne chyba coś wzorem śląskich i takie kufle mogły być zamawiane w niedużym nakładzie przez browar. Ktoś z mieszkańców Grudziądza gdzieś w necie o nich wspominał z rozrzewnieniem już po zamknięciu browaru.
                Wiesz powiem tak,nie bawię sie w żadne podrabianie kufli.
                Ten kufel jest u mnie w domu odkąd pamiętam....
                Jedyne co wiem to ,że mało ich wyprodukowano...aa jeszcze moze jakies wzory tak zwane unikaty dorzucę na allegro.ale to juz nie w tym roku. narazię już mam wystarczająco aukcji.

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  Kolejna promocyjna nowość, tania wysyłka:

                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kolejna promocyjna nowość, tania wysyłka:

                    http://allegro.pl/koscierzyna-mega-h...801784796.html
                    Ja zrezygnowałem z zakupu nowości. Po roku można kupić je po cenie o wiele mniejszej.
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • smes
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 615

                      Kolejny szyld, z podstawioną licytacją.

                      Można spojrzeć na inne aukcje sprzedającego. Zadziwiająco, sporo ofert.
                      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                      Comment

                      • zeko
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 708

                        Ciekawy Okocim http://allegro.pl/stara-reklama-szyl...817033734.html
                        Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                        "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                        http://picasaweb.google.com/d.jochman

                        Comment

                        • zeko
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 708

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kolejna promocyjna nowość, tania wysyłka:

                          http://allegro.pl/koscierzyna-mega-h...801784796.html
                          MEGA HIT .
                          Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                          "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                          http://picasaweb.google.com/d.jochman

                          Comment

                          • smes
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 615

                            Uwaga http://allegro.pl/szyld-stary-okocim...828969256.html
                            Żaden to "stary szyld", czy "prawdopodobnie przedwojenny".
                            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                            Comment

                            • pizmak666
                              Senior
                              • 12-2006
                              • 1898

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Uwaga http://allegro.pl/szyld-stary-okocim...828969256.html
                              Żaden to "stary szyld", czy "prawdopodobnie przedwojenny".
                              Mogę sprzedać za pól wymienionej w aukcji kwoty
                              Last edited by pizmak666; 25-12-2013, 20:39.
                              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                I własnie dlatego mam bardzo mieszane odczucia w temacie współczesnej produkcji tzw replik (i nie chodzi jedynie o szyldy). Jeśli już powstają powinny mieć wyraźne i trudne do bezśladowego usunięcia napisy np "replika" w tym przypadku np na rewersie.
                                Jak widać Carlsberg Polska mając jednak "coś na sumieniu" postanowił nie umieszczać orginalnej sygnatury (podejżewam że była to słynna z szyldów Fabryka Bogdanowicza w Krakowie) bojąc się ewentualnych oskarżeń o falszerstwo ze strony spadkobierców i umieścił beznadziejny ale za to "bezpieczny" napis Fabryka Wyrobów z Blachy w Krakowie.
                                Wysoka cena Kup Teraz sugerowala by że sprzedawca wie że sprzedaje fals i poluje na jelenia
                                Last edited by Cooper; 25-12-2013, 22:24.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎