Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    Nowy otwieracz na Allegro

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      SZTUCER! Piwo w 2 sekundy
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10739

        konkurencja BA?

        czyżbu konkurencja BA http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61117588
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          Jakby ktoś chciał zacząć robić większe warki - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61453670

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
            Jakby ktoś chciał zacząć robić większe warki - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61453670
            Kurcze od gościa z 5 komentarzami to bałbym się podstawki za 2zł kupić, a ten wystawił za 1 800zł...
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10739

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
              Kurcze od gościa z 5 komentarzami to bałbym się podstawki za 2zł kupić, a ten wystawił za 1 800zł...
              przy tych gabarytach towaru najlepiej odebrać osobiście i bez ryzyka
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19168

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                Kurcze od gościa z 5 komentarzami to bałbym się podstawki za 2zł kupić, a ten wystawił za 1 800zł...
                każdy ma kiedyś te 5 komentarzy

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Seta, a czego tu się bać? Towar Ci się podoba, akceptujesz jakiś poziom cenowy, licytujesz. Jeśli wygrasz, to jedziesz po towar albo zlecasz komuś obejrzenie sprzętu.
                  Sam też wszystkich dookoła oszukujesz? Masz jakieś przykre doświadczenia z przeszłości? Przy Twoim toku myślenia, to nikomu nie powinna się udać pierwsza sprzedaż. No bo przecież taki gość musi być niepewny, paser jakiś, najzwyklejszy oszust.

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    No więc tak... Miałem przykre doświadczenia (na szczęście bez strat gotówki - typu wygranie aukcji i 0 kontaktu), miałem też negatyw od gościa, który dawał kup teraz i po minucie wystawiał negatyw (na szczęcie Allegro skasowało mu konto i teraz mam 100% pozytywnych ). Może dlatego tak mało tego (na prawie 200 sfinalizowanych aukcji), bo jestem ostrożny i kupuję raczej od sprawdzonych sprzedawców. Mój kumpel np. został oszukany na 200zł i nie udało mu się ich odzyskać.
                    Mieszkając w miasteczku typu B-raj koszt podjechania do obczajki towaru pod Szczecin i z powrotem to ok. 200zł. Licytując wolałbym mieć pewność, że towar tam będzie.
                    Ja osobiście polecam kumplom, którzy zaczynają swoją przygodę z Allegro, żeby pierwszych 20 aukcji kupowali (ja tak robiłem), albo wystawiali coś mało cennego. Z doświadczenia wiem że człowiek ze słoneczkiem w licytacji od 1zł może uzyskać 20-30% wyższą cenę niż ktoś z 5ma komentarzami.
                    Ludzie się boją, że aukcja "NOKIA Z APARATEM JEDYNE 200ZŁ" wyglądać będzie tak:
                    Attached Files
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • ArtK31
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 708

                      Jeżeli otrzymałeś od kogoś negatywa to nawet po zawieszeniu bądź jak piszesz "skasowaniu" konta tego kolesia ten negatyw nadal jest na Twoim koncie ....

                      To tak dla uściślenia Twego posta

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtK31
                        Jeżeli otrzymałeś od kogoś negatywa to nawet po zawieszeniu bądź jak piszesz "skasowaniu" konta tego kolesia ten negatyw nadal jest na Twoim koncie ....

                        To tak dla uściślenia Twego posta
                        Po zawieszaniu był - ale konto tego gościa zostało skasowane ! Pokrzywdzonych takich jak ja było kilkudziesięciu i Allegro się ugieło - przynajmniej mój negatyw znikł.
                        Możesz sprawdzić klikając w link z mojego podpisu.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • ArtK31
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 708

                          To gratuluję czystego konta

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                            Seta, a czego tu się bać? Towar Ci się podoba, akceptujesz jakiś poziom cenowy, licytujesz.
                            Zwłaszcza, że (jak sprawdziłem) nowy taki kocioł kosztuje od 2 700 wzwyż. A z osprzętem nawet ponad 5 000 !!!

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              Widziałem jakiś czas temu bardzo podobny kocił, tej samej f-my, ale ogrzewany węglem/drewnem.

                              Ten jest niezły i w dodatku wart swej ceny.
                              Pewni pochodzi z jakiejś likwidowanej stołówki, bo tam takie sprzęty najczęściej występują.
                              Sam poluję na urządzenie z jakiejś zlikwidowanej jadłodajni - taborecik gazowy
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23807

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
                                Widziałem jakiś czas temu bardzo podobny kocił, tej samej f-my, ale ogrzewany węglem/drewnem.

                                Ten jest niezły i w dodatku wart swej ceny.
                                Pewni pochodzi z jakiejś likwidowanej stołówki, bo tam takie sprzęty najczęściej występują.
                                Sam poluję na urządzenie z jakiejś zlikwidowanej jadłodajni - taborecik gazowy
                                czy do użytkowania takiego kotła potrzebne sa jakieś zezwolenia (ogrzewanie parą) ?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎