Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    Super okazja, wystawiający ma ZERO komentarzy.
    A do kupienia jest komplet szkła za ponad 3000 zł.
    Powodzenia
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • Wowra
      Junior
      • 11-2006
      • 10

      zawsze idzie umówic sie ze sprzedajacym na odbior na miejscu a jak w opisie pisze całego zestawu nie trzeba kupowac, mozliwosc kupna osobno. Dodałem ten temat bo wydaje mi sie ze osoby zainteresowane kuflami moga ominac ta aukcje ktora jest dodana w innych zakladkach na allegro.

      Comment

      • Doodeck
        Senior
        • 05-2003
        • 1612

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wowra Wyświetlenie odpowiedzi
        Dodałem ten temat bo wydaje mi sie ze osoby zainteresowane kuflami moga ominac ta aukcje ktora jest dodana w innych zakladkach na allegro.
        Takie delikatne pytanie:
        Czy masz coś wspólnego z wystawiającym?
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • Wowra
          Junior
          • 11-2006
          • 10

          Nie, ale nawet gdybym mial to cyba problemu nie ma poinformowac pare osóbek.

          Comment

          • xpstanx
            Senior
            • 06-2005
            • 157

            Ciekawy zestaw http://allegro.pl/item461460998_zestaw.html

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xpstanx Wyświetlenie odpowiedzi
              To dla pobudzenia wyobraźni
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wowra Wyświetlenie odpowiedzi
                ... Moze ktos cos ciekawego kupi na tej aukcj.
                Pozdrawiam
                Np. kufel nr 397: Biuro Ochrony Rządu Kufel 0,5l.

                Moim zdaniem, jak gość będzie miał dużo szczęścia i sprzeda na sztuki, to osiągnie nieco ponad 1000 zł.

                Comment

                • silvian
                  Senior
                  • 08-2008
                  • 727

                  Piwo pić lubię ale jeśli chodzi o produkcję własną to wyników nie mam żadnych a i wiedza na ten temat znikoma. Jednak zainteresowała mnie pewna aukcja na allegro i proszę o fachową opinie tego produktu. Do dzieła koledzy warzyciele-zacieracze

                  "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Ta aukcja była już poruszana w tym temacie, kilka stron temu. Osobiście dostałem na takie jak Twoje pytanie odpowiedź: "takie rzeczy to tylko w ..."

                    Comment

                    • silvian
                      Senior
                      • 08-2008
                      • 727

                      Faktycznie było, przepraszam za zaśmiecanie, po prostu wrodzone lenistwo nie pozwoliło mi przeszukać tematu.
                      "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                        Piwo pić lubię ale jeśli chodzi o produkcję własną to wyników nie mam żadnych a i wiedza na ten temat znikoma. Jednak zainteresowała mnie pewna aukcja na allegro i proszę o fachową opinie tego produktu. Do dzieła koledzy warzyciele-zacieracze

                        http://www.allegro.pl/item458508186_...ylo_irish.html
                        Nie wiem po co ""? To dobry wybór na pierwszą warkę, ale patriotyzm nakazywałby zakup w sklepie browar.bizu (Piwodzieja). Tylko trzeba poczekać jeszcze z tydzień na nowy asortyment.
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • xpstanx
                          Senior
                          • 06-2005
                          • 157

                          Może ta aukcja zainteresuje jakiegoś kolekcjonera szklanek http://allegro.pl/item469516475_dla_...o.html#gallery

                          Comment

                          • Qboland
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 242

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie wiem po co ""? To dobry wybór na pierwszą warkę, ale patriotyzm nakazywałby zakup w sklepie browar.bizu (Piwodzieja). Tylko trzeba poczekać jeszcze z tydzień na nowy asortyment.
                            Patriotyzm swoją drogą a ten Coopers w "Kwiatonie" we Wrocławiu na Opolskiej jest po 33zł.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qboland Wyświetlenie odpowiedzi
                              Patriotyzm swoją drogą a ten Coopers w "Kwiatonie" we Wrocławiu na Opolskiej jest po 33zł.
                              A zapakują i wyślą jak się ich poprosi?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Gopher
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 450

                                http://allegro.pl/item465807523_piwo...zawartosc.html
                                Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎