Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
    rozbrajają mnie ludzie, których nie stać nawet na poprawny i prawidłowy wpis w tytule aukcji; przy okazji polecam inne aukcje (m.in otwieracz gooldman, radio wark okazja) i stronę o mnie
    Ze strony o nim: Jeśli masz pytania pisz: <cenzura> @neostrada.pl - już wiadomo. Dziecko Neostrady.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Stolp
      Senior
      • 06-2002
      • 492

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
      Ekscytujący tytuł, sama aukcja mniej: http://www.allegro.pl/item474769029_..._unikalny.html
      Talerz też niczego sobie, szkoda tylko, że bez związku z piwem
      Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
      Szukam
      e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
      https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        http://www.allegro.pl/item483932927_..._machadej.html Pocztówka piękna jak i zapewne mina sprzedającego jak zobaczył o ile się wzbogacił
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • Upiorek
          Senior
          • 03-2007
          • 141

          Rany Juleeeek...

          Comment

          • xpstanx
            Senior
            • 06-2005
            • 157

            Kolejny przykład Allegrowicza, który przeczy teorii ewolucji http://allegro.pl/item489619489_yda.html

            Comment

            • Stolp
              Senior
              • 06-2002
              • 492

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xpstanx Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolejny przykład Allegrowicza, który przeczy teorii ewolucji http://allegro.pl/item489619489_yda.html
              Zdarzają się takie kwiatki i w zasadzie wygląda na to co napisałeś. Może to być jednak także wersja "tymczasowa" przed wprowadzeniem zmian na aukcję prywatną. Niestety nie ma takiej możliwości podczas normalnego wystawiania i można to zrobić dopiero poprzez "zmiany". Takie działanie może więc zabezpieczyć przed licytacją przez "niepowołane" osoby. Może to być także próba wyciągnięcia adresów "ciekawskich".
              Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
              Szukam
              e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
              https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

              Comment

              • TCksp
                Junior
                • 03-2008
                • 8

                Fajna "ciekawostka" przy opisie przedmiotu.

                Comment

                • macas
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 680

                  Kiedyś odbyła sie dyskusja na temat otwieraczy nie niszczących kapsli:



                  ten nie niszczy mam taki ale z etykietką GOOLMAN
                  Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                  Beniamin Franklin

                  Comment

                  • Upiorek
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 141

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kiedyś odbyła sie dyskusja na temat otwieraczy nie niszczących kapsli:



                    ten nie niszczy mam taki ale z etykietką GOOLMAN
                    A długo go używasz ?
                    Pisaliśmy swego czasu na temat tego otwieracza, owszem jest świetny i nie niszczy kapsli, ale tylko do pewnego momentu. Niestety po niezbyt długim czasie intensywnego używania zaczął się zacinać, a teraz żeby otworzyć butelkę trzeba mocno przywalić, a jak sie mocno przywali to zostaje delikatne wgniecenie na kapslu

                    Comment

                    • macas
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 680

                      Prawdą jest, że używam go niezbyt długo, i jeszcze się nie zacina, czasem tylko kapsel zostaje w środku i trzeba go wytrząsnąć.
                      Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                      Beniamin Franklin

                      Comment

                      • Upiorek
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 141

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Prawdą jest, że używam go niezbyt długo, i jeszcze się nie zacina, czasem tylko kapsel zostaje w środku i trzeba go wytrząsnąć.
                        Hehe u nas też tak było
                        Mamy nadzieję, że dla nas trafił się jakiś felerny egzemplarz (na szczęście mamy jeszcze jeden) i Twój będzie działał niezawodnie przez długie lata , niemniej proponuję profilaktycznie oszczędzać to cudo i używać tylko do otwierania butelek, z których kapsle ewentualnie idą do zbiorów

                        Comment

                        • Dziubak
                          Member
                          • 08-2005
                          • 67

                          Ja mam Perłe i Goolmana, Perłe używam od kilku miesięcy i nie narzekam, lecz Goolman po kilkunastu razach zaczął się zacinać i rysować kapsle.

                          Comment

                          • macas
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 680

                            Ja też mam 2 w razie czego zepsuty pójdzie na półkę
                            Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                            Beniamin Franklin

                            Comment

                            • Upiorek
                              Senior
                              • 03-2007
                              • 141

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dziubak Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja mam Perłe i Goolmana, Perłe używam od kilku miesięcy i nie narzekam, lecz Goolman po kilkunastu razach zaczął się zacinać i rysować kapsle.
                              My mamy dwie Perły, ale otwieracze generalnie chyba są takie same, z wyjątkiem napisu.
                              Cóż, widocznie zależy jaki egzemplarz komu sie trafi...
                              Chociaż ogólnie odnoszę wrażenie, że te wszystkie gadżety reklamowe są niezbyt dobrej jakości, szczególnie te "made in China" (np. ubiegłoroczne trąbki małyszówki Perły - po kilku miesiącach gumki same popękały, ale tutaj to spokojnie jakby ktoś chciał uzywać można zastosować materiał zastępczy, z czegokolwiek by on nie był hehehe ).
                              Last edited by Upiorek; 01-12-2008, 19:49.

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Ktoś z kapslarzy się skusi?

                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎