Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
    Myślę, że może przekroczyć tysiaka... Piękna sztuka. Patrzę na nią i płaczę, że nie mam tego tysiaka...
    Za tysiaka to wolałbym kupić kilka mniej wartościowych dekli z browarów lub państw które mi brak
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Powiem tak: kufel jest piękny, ale cena wydaje mi się przesadzona. Natomiast otwieracz przy tym kuflu to zwykły szajs i cena jest absurdalna.

      Comment

      • almin
        Member
        • 12-2007
        • 83

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak Teraz wystawił jako Cider, ale ma jeszcze inne - teraz z pamięci nie przytoczę.
        Kapsle w sporych ilościach wystawia niejaki matibo123. Może to ten sam?

        Comment

        • krypol85
          Senior
          • 05-2011
          • 177

          Nie, nie on się nie zajmuje kapslami. Jedynie starocie co znajduje gdzieś po starych lokalach, klubach, opuszczonych fabrykach, itp (np podstawki pod piwo - kapsli raczej tam nie znajdzie).
          Moja kolekcja:
          http://krypol85.pl

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
            Za tysiaka to wolałbym kupić kilka mniej wartościowych dekli z browarów lub państw które mi brak
            Każdemu wedle potrzeb
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
              Myślę, że może przekroczyć tysiaka... Piękna sztuka. Patrzę na nią i płaczę, że nie mam tego tysiaka...
              Walka była zacięta i 2 koła padły, szok.
              I to mi uzmysławia, że jestem biednym małym żuczkiem
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                Raczkującym na polu zbieraczopodstawkowym
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • genea
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 1515

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                  Walka była zacięta i 2 koła padły, szok.
                  I to mi uzmysławia, że jestem biednym małym żuczkiem
                  I właśnie w takich momentach cholernie żałuję, że nie mogę przeznaczać na moją kolekcję tyle kasy ile bym chciał...
                  Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                  Bractwo Piwne

                  Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                  Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                    I właśnie w takich momentach cholernie żałuję, że nie mogę przeznaczać na moją kolekcję tyle kasy ile bym chciał...
                    Wiesz, jak dotąd najwięcej na pojedynczą podstawkę wydałem 350 zł. Co przy moich zarobkach jest naprawdę bdużo. A jakby żona się o tym dowiedziała to nawet nie chcę myśleć co by było
                    Jeśli dysponowałbym większą gotówką to drżyjcie narody.
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • beerek62
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 1037

                      Nie było chętnych za 200 to może będą za 250
                      Nadzieja matką ........

                      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                      Comment

                      • smes
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 615

                        A nie sprzedaje tego nasz autor tematu http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=105544
                        Gdy zaproponowałem mu normalną cenę za dwa kufelki z Tychów, to wystrzelił że za mniej niż 200 złotych nie sprzeda : ) Nick podobny, ale wyobraźnia już ta sama.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie było chętnych za 200 to może będą za 250
                        Nadzieja matką ........

                        http://allegro.pl/pokal-zywiec-unika...747006966.html
                        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                        Comment

                        • ignac7
                          Member
                          • 01-2011
                          • 48

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                          A nie sprzedaje tego nasz autor tematu http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=105544
                          Gdy zaproponowałem mu normalną cenę za dwa kufelki z Tychów, to wystrzelił że za mniej niż 200 złotych nie sprzeda : ) Nick podobny, ale wyobraźnia już ta sama.
                          smes dla twojej wiadomości tą cene co mi proponowałeś tzn 30zł za 2 kufle ....
                          To sprzedałem je za 150 więc [admin: ciach]. Bo to oczywiste ,że każdy chce kupić jak najtaniej ,a sprzedać jak najdrożej. A jak mam innego kupca co mi daje więcej to oczywiste ,że jemu sprzedam !
                          Last edited by ART; 28-11-2013, 09:11. Powód: wulgaryzmy

                          Comment

                          • ignac7
                            Member
                            • 01-2011
                            • 48

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie było chętnych za 200 to może będą za 250
                            Nadzieja matką ........

                            http://allegro.pl/pokal-zywiec-unika...747006966.html
                            To moja aukcja. Nie śpieszy mi się ze sprzedażą akurat tej szklanki,ale nie oddam jej za bezcen tak jak smes mi proponuje ceny. jak mam ją oddać za 15zł to niech sobie stoi
                            Miałem takie 3 szklanki i 2 sprzedałem i to jest ostatnia cena. A 2 poprzednie poszły za ok 180zł (mówię o 1 sztuce)

                            Comment

                            • smes
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 615

                              Przyjacielu Twoje "eksponaty", nigdy nie osiągnęły nawet 1/3 proponowanej przez Ciebie ceny.
                              Następnym razem nabierz wody, bo ani to z Ciebie handlarz, ani fachowiec w dziedzinie...
                              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                              Comment

                              • beerek62
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 1037

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ignac7 Wyświetlenie odpowiedzi
                                To moja aukcja. Nie śpieszy mi się ze sprzedażą akurat tej szklanki,ale nie oddam jej za bezcen tak jak smes mi proponuje ceny. jak mam ją oddać za 15zł to niech sobie stoi
                                Miałem takie 3 szklanki i 2 sprzedałem i to jest ostatnia cena. A 2 poprzednie poszły za ok 180zł (mówię o 1 sztuce)
                                Nie zamierzam negować Twojego prawa do ustalenia sobie ceny za swoją własność, której akurat chcesz sie pozbyć. Tylko jakoś tak od razu przypomniał mi się stary dowcip o bacy, który chciał sprzedać psa za milion zł a w końcu wymienił go na dwa koty po pięćset tysięcy
                                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎