Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy ja czegoś nie wiem o tej podstawce?

    http://allegro.pl/stara-komenda-wypr...045075713.html
    No jak to nie wiesz o co chodzi? Przecież to jest w opisie... "Rewers i awers czyste" czyli kupujesz czystą białą podkładkę, normalnie biały kruk A podkładka na zdjęciu to tylko wersja demo
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      Coś i drugie coś dla Krugera.
      Swoją drogą nie mam pojęcia czym niby się różnią. Powietrzem innej klasy w środku ?
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        A tu coś dla Coopera
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          Dzięki, widziałem go. Mam ten wzór w podobnym albo może nawet i nieco lepszym stanie. To jest inna odmiana (sygnatura) ale szyldów na odmiany sygnatur, z braku miejsca wystawienniczego postanowiłem nie zbierać.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • smes
            Senior
            • 09-2006
            • 615

            niezły otwieracz na "szybkiej" aukcji
            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Coś i drugie coś dla Krugera.
              Swoją drogą nie mam pojęcia czym niby się różnią. Powietrzem innej klasy w środku ?
              W sumie fajna sprawa. Takie pancerne "dziewicze" puszki
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • Micho441
                • 04-2008
                • 812

                Witam.
                Pytanie: od czego jest ten kapsel.Pytałem sprzedającego ale milczy.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  A jak obstawiasz ?
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Micho441
                    • 04-2008
                    • 812

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                    A jak obstawiasz ?
                    Nie mam zielonego pojęcia. Jedynie co znalazłem to,że jest niepiwny

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      No właśnie. Wg mnie bingo. Czy jest więc sens dalej wnikać ?
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Micho441
                        • 04-2008
                        • 812

                        Ponawiam prośbę do znawców tematu.Od czego jest ten kapsel i co to była za firma ta Oaza w Wołominie.
                        Za pomoc serdecznie dziękuję.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Sorry Micho jeśli uznasz to za trollowanie z mojej strony ale nie rozumiem dalszego wnikania w temat tego kapsla. Zapytałeś o jego pochodzenie. Pozniej sam znalazłeś go w katalogu niepiwnych a ja potwierdziłem Twoje podejrzenia. To że szukałeś go wpierw w katalogu piwnych i tam go nie znalazłeś wydaje mi się wręcz oczywiste.
                          Dobrze znana Ci wyszukiwarka z której zapewnie też korzystasz po wbiciu np trzech słów jakie znajdują się na tym kapslu już w pierwszych linkach pokazuje dane o tej firmie.
                          Co jeszcze jest dla Ciebie niewiadomą ? Czy chodził na wodach, oranżadach lub sokach ?
                          Obstawiam że podobnie jak w większości małych prywatnych zakładów WWG był używany na wszystkie produkowane tam napoje.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Micho441
                            • 04-2008
                            • 812

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                            Sorry Micho jeśli uznasz to za trollowanie z mojej strony ale nie rozumiem dalszego wnikania w temat tego kapsla. Zapytałeś o jego pochodzenie. Pozniej sam znalazłeś go w katalogu niepiwnych a ja potwierdziłem Twoje podejrzenia. To że szukałeś go wpierw w katalogu piwnych i tam go nie znalazłeś wydaje mi się wręcz oczywiste.
                            Dobrze znana Ci wyszukiwarka z której zapewnie też korzystasz po wbiciu np trzech słów jakie znajdują się na tym kapslu już w pierwszych linkach pokazuje dane o tej firmie.
                            Co jeszcze jest dla Ciebie niewiadomą ? Czy chodził na wodach, oranżadach lub sokach ?
                            Obstawiam że podobnie jak w większości małych prywatnych zakładów WWG był używany na wszystkie produkowane tam napoje.
                            Dziękuję za podpowiedź.Pozostaniemy tak jak piszesz na wszystkich butelkowanych wyrobach tej firmy
                            Z pozdrowieniem

                            Comment

                            • Eszogo1970
                              Senior
                              • 03-2007
                              • 136

                              pieczątka z Radomia

                              Ciekawa pieczątka:http://allegro.pl/radom-dzierz-browa...125519684.html

                              Comment

                              • beerek62
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 1036

                                Kufel "Toszek przedwojenny"

                                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎