Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie wafle-zapytanie,dywagacje,etc.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pizmak666
    Senior
    • 12-2006
    • 1898

    Polskie wafle-zapytanie,dywagacje,etc.

    Widział ktoś tą serię Żywca z zaprzyjaźnionego serwisu "Janosik nie wszystko rozdawał biednym"?Co o tym sądzicie?Jakoś nie wierzę że na browar.biz to jeszcze nie wypłynęło.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #2
    Na znanym serwisie aukcyjnym się pokazał jakiś czas temu komplet. Każda sztuka chyba po 150zł
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      Widział ktoś wafla Okocimia z telewizyjnej reklamy?
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
        Widział ktoś tą serię Żywca z zaprzyjaźnionego serwisu "Janosik nie wszystko rozdawał biednym"?Co o tym sądzicie?Jakoś nie wierzę że na browar.biz to jeszcze nie wypłynęło.
        Czy chodzi o te 3 podstawki z blaszanym awersem ?
        Jeśli tak to widziałem je tylko tam gdzie i ty Piżmak. Pokazałem ich wydruk paru osobom z GŻ zarówno takiej która je powiedzmy dystrybuuuje jak i kilku "decydentom" odpowiadającym za emisje podstawek GŻ i żadna z osób nie znała ich a jeden z "decydentów" mimo widniejącej na nich daty 2012 nawet dodał iż mają stare logo tzn laleczki są na szarfie podczas gdy od kilku miesięcy to wstęga góruje nad laleczkami (patrz aktualna eta lub podstawka "Arcyzimne"). Na moje (a w zasadzie osoby je sprzedającej) szczęscie żadna z ww osób nie zapytała mnie o żródło pochodzenia tych wynalazków a i ja pozostawiłem tą tajemnicę sobie
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • mio-beta
          Member
          • 10-2003
          • 39

          #5
          Widziałem, nawet tą podstawkę miałem w rękach. Do knajp wejdzie w owalnym kształcie.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
          Widział ktoś wafla Okocimia z telewizyjnej reklamy?

          Comment

          • jedrek786
            Member
            • 11-2008
            • 69

            #6
            A na reklamie jest chyba okrągła ta podstawka , nie?

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              #7
              A co z podstawką 'birofilia - żywiec' (czy jakoś tak)? Kto ją wypuścił? Nie mam jak zdjęcia zrobić, bo nie mam podstawki rpzy sobie, ale ta jest okrągła, z białym tłem. Nawet się na chwilę na allegro pokazała.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • krypol85
                Senior
                • 05-2011
                • 177

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                A co z podstawką 'birofilia - żywiec' (czy jakoś tak)? Kto ją wypuścił? Nie mam jak zdjęcia zrobić, bo nie mam podstawki rpzy sobie, ale ta jest okrągła, z białym tłem. Nawet się na chwilę na allegro pokazała.
                A nie była to podstawka ze zwykłą pieczątką w imprezy? Byłem tam ale o żadnej podstawce nie słyszałem.
                Moja kolekcja:
                http://krypol85.pl

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2868

                  #9
                  Tak to wyglądało: http://allegro.pl/zywiec-nowosc-i2452872276.html
                  Proponuje na początek we własnym zakresie odpowiedzieć sobie na pytanie czy na podstawce znajduje się logo, nazwa browaru lub produkowanego przez browar piwa.
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    #10
                    Nie, nie znajduje się, ale to jeszcze o niczym nie świadczy biorąc pod uwagę fakt, gdzie odbywa się ta impreza.
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • mgebicki
                      Member
                      • 08-2001
                      • 93

                      #11
                      Zbyszek podesłał mi taka podstawkę po Żywcu. Nie było ich na giełdzie? Nic z tego nie rozumiem

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #12
                        Nie wiem, czy były, ale pojawiły się raz na allegro (link wyżej). Kto ją wypuściłi i co ma wspólnego z jakikolwiek brwarem też nie mam pojęcia.
                        Last edited by wasyll; 14-07-2012, 08:06.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          #13
                          Udało mi się właśnie dowiedzieć, że do Łebskiego (link) została wydana podstawka.

                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • Maremali
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1953

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie wiem, czy były, ale pojawiły się raz na allegro (link wyżej). Kto ją wypuściłi i co ma wspólnego z jakikolwiek brwarem też nie mam pojęcia.
                            Były sprzedawane w Żywcu chyba po 3 żetony.
                            http://maremali.web-album.org/

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2868

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie, nie znajduje się, ale to jeszcze o niczym nie świadczy biorąc pod uwagę fakt, gdzie odbywa się ta impreza.
                              Impreza odbywa się na terenie Piwiarni Żywieckiej i jest przez nią organizowana. O czym to świadczy?

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgebicki Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zbyszek podesłał mi taka podstawkę po Żywcu. Nie było ich na giełdzie? Nic z tego nie rozumiem
                              Podstawka była dostępna przez całą imprezę.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wiem, czy były, ale pojawiły się raz na allegro (link wyżej). Kto ją wypuściłi i co ma wspólnego z jakikolwiek brwarem też nie mam pojęcia.
                              Była dostępna na festiwalu. Została wydana najprawdopodobniej przez Piwiarnię Żywiecką. Piwiarnia jest powiązana kapitałowo z Grupą Żywiec.
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎