Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie wafle-zapytanie,dywagacje,etc.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
    Impreza odbywa się na terenie Piwiarni Żywieckiej i jest przez nią organizowana. O czym to świadczy?


    Była dostępna na festiwalu. Została wydana najprawdopodobniej przez Piwiarnię Żywiecką. Piwiarnia jest powiązana kapitałowo z Grupą Żywiec.
    Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      #17
      To teraz będziemy zaliczać podstawki od firm które są powiązane kapitałowo z koncernami piwnymi ??
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2868

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
        Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
        A jeśli Piwiarnia Żywiecka Spółka z o.o. wyda podstawkę reklamującą podawane tam kotlety schabowe lub imprezę "miss mokrego podkoszulka" to też zaliczysz ją do browaru Żywiec?

        Browary nawet przed wojną nie zajmowały się wyłącznie produkcją piwa (np. http://www.browarymazowsza.pl/?page_id=8&child_id=273 ). W związku z tym nie wszystko co jest powiązane z browarem trzeba zaliczać do piwnych kolekcji.

        Ja nie mam wątpliwości dotyczących tegorocznej podstawki Festiwalowej - nie traktuje jej jako browarnianej. Co jednak nie przeszkadzało mi w jej zakupie oraz w trzymaniu w oddzielnej kategorii około "browarnianych/piwnych". Ale niech każdy robi tak, jak sam uważa.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #19
          Panowie, spokojnie. Po pierwsze zadałem to pytanie w celu wyjaśnienia okoliczności jej wydania etc. Póki co udało mi się dowiedzieć (poprzez ten temat), że została wydana właśnie przez Piwiarnię, która chcąc nie chcąc jest powiązana z GŻ.

          W sumie na tym wątek tej podstawki się kończy i będzie tak jak grzeber napisał - każdy zrobi, jak uważa. Ja się jej na pewno nie pozbędę i zapewne też umieszczę obok piwnych, nie związanych z browarami. Bo przecież nie chodzi o to, żeby przy Żywcu dopisać "+1" (i to w dodatku na siłę)
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • krypol85
            Senior
            • 05-2011
            • 177

            #20
            I temat blaszanych Żywców zamilkł To wiadomo już co to są za jedne? Jak wiecie nie zbieram Żywca ale pytam w imieniu kolegi którego "tu" nie ma. Pozdrawiam
            Moja kolekcja:
            http://krypol85.pl

            Comment

            • beny
              Senior
              • 03-2001
              • 984

              #21
              a ja mam pytanie odnosnie podstawki Warki z wizerunkiem piłkarzy

              znajdującej sie na stronie Browary Mazowsza czy to jest jakas próba/projekt bo do szerokiej dystrybucji o ile wiem nie weszła
              Z piwnym pozdrowieniem
              Radosław Kwiecień

              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #22
                Podstawka z pewnością wydana przez GŻ. Inna sprawa że najprawdopodobniej był to jakiś ich niewypał marketnigowy i z perspektywy czasu jaki minął od ukazania się kilku jej egzemplarzy oraz zakończenia się Euro 2012 do którego wg mnie nawiązywała ostatecznie nie została/nie zostanie wprowadzona na rynek.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • volodos
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 717

                  #23
                  Zaj...sta polityka, nie wprowadzać najładniejszej podstawki z serii.

                  Comment

                  • Mafar
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1262

                    #24
                    Alkohol i sport
                    Polakom gratulujemy Brackiego

                    Gdy rozum śpi budzą się demony

                    Comment

                    • beny
                      Senior
                      • 03-2001
                      • 984

                      #25
                      ale to była wprowadzona czy to jednostkowy próbny egzemplarz ?
                      Z piwnym pozdrowieniem
                      Radosław Kwiecień

                      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #26
                        To jest samoróbka, czy na giełdzie tegorocznej służyły jako pamiątki?

                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          #27
                          Dobra, dopeiro teraz zwróciłęm uwagę na grodziskie piwobranie.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • dryx
                            † 1966-2017 Piwosz w Raju
                            • 04-2002
                            • 1735

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                            To jest samoróbka, czy na giełdzie tegorocznej służyły jako pamiątki?

                            http://allegro.pl/dwie-podstawki-gro...524248291.html
                            Te podstawki mają około 10 lat.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                              ale to była wprowadzona czy to jednostkowy próbny egzemplarz ?
                              Przynajmniej ja tego nie wiem ale (być może) czas pokaże. Obstawiam że raczej wyszedł normalny typowy dla podstawek nakład jednak ze znanych jedynie GŻ powodów o których my możemy tutaj spekulować, nie został wprowadzony do obiegu.
                              Last edited by Cooper; 02-08-2012, 22:50.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • pizmak666
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 1898

                                #30
                                Rewers przedstawia jakąś promocję z którą nie zdążyli bądź się z niej wycofali i z tego powodu wynika zapewne brak tego wafla na rynku.
                                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎