Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Złota Dziesiątka Kompania Piwowarska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CytrynowyKrool
    Junior
    • 12-2012
    • 3

    Złota Dziesiątka Kompania Piwowarska

    Mam do sprzedania butelkę piwa z limitowanej edycji Złota Dziesiątka, wypuszczone tylko kilkaset sztuk, nigdy nie trafiły do oficjalnej sprzedaży. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia.
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    #2
    Butelka mnie nie interesuje.
    Zawartość tym bardziej.
    Ale jakby nabywca miał wyrzucać kapsel, to chętnie się nim zaopiekuję .

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Na pewno go wyrzuci i wcale nie wloży do zbioru albo nie wysadzi na allegro by wycofać znaczną lub może i całą kasę za to piwo
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • CytrynowyKrool
        Junior
        • 12-2012
        • 3

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
        Butelka mnie nie interesuje.
        Zawartość tym bardziej.
        Ale jakby nabywca miał wyrzucać kapsel, to chętnie się nim zaopiekuję .
        Na jakiej zasadzie chciałbyś się kolego nim zaopiekować? Na zasadzie kupna czy otrzymania gratis?

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          #5
          Proste: Ty dajesz za darmo kapsel, a ja nie biorę nic za opiekę nad nim .

          A poważnie mówiąc jakieś rozsądne koszty mógłbym ponieść.
          Możesz zaproponować jakąś kwotę na PW, ale nie robię sobie dużych nadziei.
          Trafiłeś na to forum wyłącznie powodowany chęcią zysku, a podejrzewam że nie ustawiła się kolejka chętnych po pośledniej jakości piwo w dodatku przeterminowane.
          Jedyne co może mieć jakąś wartość materialną to opakowanie: butelka (ale tylko jeśli jest zwrotna ) i kapsel, ewentualnie etykieta jeśli da się ładnie zdjąć.
          Zatem jeśli zechcesz za sam kapsel tyle ile oczekiwałeś za limitowane piwo, to pewnie nie będzie rozsądna cena.

          Comment

          • CytrynowyKrool
            Junior
            • 12-2012
            • 3

            #6
            Etykiety nie zdejmiesz, jest to grafika na szkle. Butelka była wystawiona na aukcji na portalu alledrogo.pl ale ktoś życzliwie na mnie doniósł że chce sprzedać pełną butelkę piwa, było paru obserwatorów. Tak dokładnie, trafiłem tu żeby zorientować się czy piwne unikaty które posiadam mają jakąkolwiek wartość.

            Pozdrawiam

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎