Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kapsle dla początkującego kolekcjonera - prośba o małą pomoc.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Kapsle dla początkującego kolekcjonera - prośba o małą pomoc.

    Witam wszystkich,

    Ostatnio zaświtało mi w głowie, aby zarazić młodszego brata zbieraniem kapsli. Podstawki widzi u mnie i jakoś się nie garnie do nich, a poza tym nie miałby jak specjalnie sam ich pozyskiwać (ma 14 lat).

    Kapsle są 'wygodniejsze' w zbieraniu - zawsze ja, ojciec, czy jeszcze ktoś kto będzie o tym wiedział, może mu coś tam podrzucić + wysyłanie maili. No ale, żeby zapał nie był słomiany i młody się nagle nie zniechęcił fajnie by było, aby na dobry początek coś tam mu się pojawiło w zbiorze.

    No i teraz moja prośba: czy Szanowni Kapslarze są skłonni podesłać mu choć trochę sztuk do rodzącego się zbioru? Polskie, czy zagraniczne - nie ma znaczenia. Dziewice, nie dziewice, masówka, nie masówka
    Proszę o ewentualny kontakt na PW, oczywiście pokrywam ze swojej strony koszty wysyłki.

    Póki co 'uzbieraliśmy' jakieś 80 sztuk więc, jak mówię, sprawa dopiero raczkuje, ale chciałbym aby to przerodziło się w przyszłości w coś poważnego.

    Z góry dziękuję i pozdrawiam!
    Bartek (wasyll).
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam wszystkich,

    Ostatnio zaświtało mi w głowie, aby zarazić młodszego brata zbieraniem kapsli. Podstawki widzi u mnie i jakoś się nie garnie do nich, a poza tym nie miałby jak specjalnie sam ich pozyskiwać (ma 14 lat).

    Kapsle są 'wygodniejsze' w zbieraniu - zawsze ja, ojciec, czy jeszcze ktoś kto będzie o tym wiedział, może mu coś tam podrzucić + wysyłanie maili. No ale, żeby zapał nie był słomiany i młody się nagle nie zniechęcił fajnie by było, aby na dobry początek coś tam mu się pojawiło w zbiorze.

    No i teraz moja prośba: czy Szanowni Kapslarze są skłonni podesłać mu choć trochę sztuk do rodzącego się zbioru? Polskie, czy zagraniczne - nie ma znaczenia. Dziewice, nie dziewice, masówka, nie masówka
    Proszę o ewentualny kontakt na PW, oczywiście pokrywam ze swojej strony koszty wysyłki.

    Póki co 'uzbieraliśmy' jakieś 80 sztuk więc, jak mówię, sprawa dopiero raczkuje, ale chciałbym aby to przerodziło się w przyszłości w coś poważnego.

    Z góry dziękuję i pozdrawiam!
    Bartek (wasyll).
    Podeślij mi adres na PW, wyślemy zestaw startowy
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • centon
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 03-2004
      • 575

      #3
      DAj adres na PW.

      coś się znajdzie
      Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
      Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


      https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        #4
        Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i oferowaną pomoc, w sumie odpowiedziało 6 osób, myślę że to w zupełności wystarczy. Wasze!
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • KajusAnt
          Senior
          • 02-2013
          • 347

          #5
          Moja córka (12 lat) zbierała słonie i nagle sama z siebie wpadła na pomysł zbierania kapsli (a właściwie to zamknięć do butelek z piwem). Uważam, że na siłę nie zrobi się z nikogo birofila czy innego maniaka czego kolwiek. Każdy musi sam do tego dorosnąć.
          Oto część zbiorów mojej córki:
          Attached Files

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KajusAnt Wyświetlenie odpowiedzi
            Moja córka (12 lat) zbierała słonie i nagle sama z siebie wpadła na pomysł zbierania kapsli (a właściwie to zamknięć do butelek z piwem). Uważam, że na siłę nie zrobi się z nikogo birofila czy innego maniaka czego kolwiek. Każdy musi sam do tego dorosnąć.
            Oto część zbiorów mojej córki:
            A kto tu chce komuś coś na siłę wciskać?
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • KajusAnt
              Senior
              • 02-2013
              • 347

              #7
              Ostatnio zaświtało mi w głowie, aby zarazić młodszego brata zbieraniem kapsli. Podstawki widzi u mnie i jakoś się nie garnie do nich
              Skoro nie garnie się do podstawek jak sam napisałeś i do tej pory nie zaraził się zbieractwem, to chyba go to nie interesuje.

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                #8
                Nie martw się, gdybym nie widział jego reakcji i początkowego zapału w tej sprawie to nawet bym tu słowem o tym nie wspomniał.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • KajusAnt
                  Senior
                  • 02-2013
                  • 347

                  #9
                  Jeśli tak to życzę mu powodzenia i wytrwałości.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎