Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupię etykiety ALEBROWAR 50 zł za 1 nowy zestaw!!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sinyflou
    Junior
    • 01-2015
    • 6

    Kupię etykiety ALEBROWAR 50 zł za 1 nowy zestaw!!!

    Witam wszystkich serdecznie. Chyba zostałem nadHop - headem bo odbiło mi całkowicie na pukcie i piw i grafiki Alebrowaru. Poszukuję rozpaczliwie etykiet papierowych:

    SMOKY JOE
    SWEET COW
    CRAZY MIKE
    HOPSASA
    SAINT NO MORE

    Za każdy nowy zestaw zawierający etykietę, kontretykietę i krawatkę zapłącę 50 zł + koszt wysyłki.

    Bardzo proszę o odpowiedzi w tym temacie, również pod nr tel. 503 850 079,
    Maciek
  • Penguin
    Member
    • 10-2014
    • 44

    #2
    Szkoda, że dopiero teraz napisałeś, bo miałem ich sporo. Na ten moment mam jedynie Sweet Cow, ale bez krawatki.

    Comment

    • sinyflou
      Junior
      • 01-2015
      • 6

      #3
      No wiem. Przespałem ten Alebrowar. Jednak oferta jest ciągle aktualna. Gdyby coś Ci się udało załatwić biorę od ręki.

      Comment

      • Welsh
        Member
        • 09-2014
        • 33

        #4
        W chwili obecnej na pewno mam Sweet Cow, w środę jeszcze dam znać czy mam pełne komplety pozostałych etykiet.
        Pozdrawiam

        Comment

        • sinyflou
          Junior
          • 01-2015
          • 6

          #5
          Do wszystkich użytkowników forum. Jeśli macie któryś zestaw, nowy i kompletny, proszę piszcie tu albo na priv. Z góry dziękuję za propozycje

          Comment

          • sinyflou
            Junior
            • 01-2015
            • 6

            #6
            Alebrowar SAINT NO MORE / HOPSASA kupię etykiety

            Kupię komplety etykiet Alebrowar:

            SAINT NO MORE 2014
            - Hoppy Dark Ale
            - Single Hop Simcoe

            SAINT NO MORE 2012
            - Christmas Ale

            HOPSASA

            Za każdy 1 nowy komplet zapłacę 50 zł.
            Za zdjęty z butelki w zależności od tego jak został zdjęty i w jakim stanie są etykiety - do uzgodnienia.

            Bardzo proszę o oferty,
            Maciek

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23808

              #7
              Proszę nie powtarzać wątków.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • sinyflou
                Junior
                • 01-2015
                • 6

                #8
                Hej! Kurczę, nie chcę nadużywać forum, wykluczone. Więcej nie powtórzę obiecuję. Zamieściłem aktualizację bo zawęziłem obszar poszukiwań. Jeśli to jednak kłopot mogę usunąć wątek. Pozdrawiam!

                Maciek

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  A pisałeś (czy z Twoim stopniem zdesperowania - dzwoniłeś) do AleBrowaru w ogóle z prośbą o podesłanie tych etykiet ?
                  Za takie pieniądze jakie oferujesz opłacało by się im bardziej wysłać ci je w liście poleconym niż naklejać na butelki wzamian za utarg z piwa.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • sinyflou
                    Junior
                    • 01-2015
                    • 6

                    #10
                    Oczywiści, że pisałem ale dowiedziałem się, że tych etykiet już nie ma po prostu bo Alebrowar wprowadził obecnie nowe etykiety z transparentnej folii zadrukowywanej bodaj dwoma kolorami, Wygląda to gorzej, ale to pewnie kwestia ekonomii i trwałości na butelkach. Piwo jednak jest przepierwszej próby więc można im to wybaczyć

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎