Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

100 czystych butelek z różnymi etykietami o pojemności głównie 0,5l do oddania ZA DAR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kostas
    Senior
    • 08-2014
    • 212

    100 czystych butelek z różnymi etykietami o pojemności głównie 0,5l do oddania ZA DAR

    Do oddania mam prawie 100 butelek o pojemności głównie 0,5l. Każda butelka ma inną etykietę, gdyż pochodzą one z mojej zlikwidowanej kolekcji. Większość z nich pochodzi z browarów rzemieślniczych (Pinta, AleBrowar) ale i z browarów regionalnych (Kormoran, Amber). Butelki są czyste (każda jedna po opróżnieniu była płukana czystą wodą), więc śmiało po odpowiedniej dezynfekcji nadadzą się do rozlewu piwa. Butelki oddaję, gdyż większość z nich posiada samoprzylepną etykietę trudną w odklejeniu - nie mam czasu na zabawę w odklejanie, ani nie widzi mi się rozlewać piwa do takich butelek, ale wiem że niektórym to nie przeszkadza. Jeśli nikt się nie zgłosi do poniedziałku, wystawiam butelki na śmietnik.

    Po odbiór butelek zapraszam do Świebodzic (okolice Wałbrzycha/Świdnicy). Mile widziane jakieś symboliczne piwo domowe
    Attached Files
    Browar Domowy El Greco na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎