Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi
    Świetnie. Będzie co przeglądać. Dzięki.
    Napewno coś zawsze dojdzie do kolekcji

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      Paczka już u mnie, postaram się do wtorku wysłać ją dalej. Proszę następna osobę o kontakt na PW celem dogadania szczegółów.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • krzysztof30
        Senior
        • 11-2007
        • 230

        1. ARTHUR
        2. wasyll
        3. volodos
        4. maras_73
        5. dzidek1960
        6. misjogi
        7. pegie23
        8. e-prezes
        9. SupeR_PiwosZ
        10. krzysztof30

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          Paczka gotowa do wysyłki.

          Jednak jeszcze parę słów ode mnie. Te słowa kieruję do wszystkich, tych co już paczkę mieli i tych co ją dopiero dostaną.

          Czy nie uważacie, że dorzucanie tam, mam wrażenie, rzeczy które po prostu są Wam niepotrzebne ma sens? Panowie (a może i Panie też) - po jakiego grzyba pchacie tam kilkanaście takich samych podstawek w stanie 2/10, z którymi nic nie mozna zrobić? Po co wrzucać rzeczy, które nie mają praktycznie żadnej wartości kolekcjonerskiej w ilości kilkunastu sztuk? I nie mówię tu tylko o waflach, ale też gadżetach, czy nawet szkle wśród których mozna znaleźć kwiatki, którcyh pozbyć się jest ciężko nawet oddając je za darmo.

          W mojej ocenie nie chodzi tu o danie od siebie, jak najwięcej - ale danie czegoś z sensem.
          Dlatego proszę Was, tych gdzie paczka idzie dopiero, nie wrzucajcie tam nic na siłę, nic co Wam zalega i nie macie co z tym zrobić. Paczka jeszcze nie dotarła do dziesiątej osoby z listy, a już ma rozmiar pudła po mikrofalówce i waży 10kg. A w środku przynajmniej połowa rzeczy nie znajdzie pewnie nowego właściciela.

          Pozwoliłem sobie część wafli usunąć, po prostu się do niczego nie nadawała. Podobnie postąpiłem z dwoma szkłami.

          Od siebie dorzuciłem kilka etykiet ze Złotego Psa, Bytowa i trochę wafli. Do zbioru wziąłem trochę wafli knajpianych i białoruskich.
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • SupeR_PiwosZ
            Senior
            • 05-2008
            • 309

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
            Paczka gotowa do wysyłki.

            Jednak jeszcze parę słów ode mnie. Te słowa kieruję do wszystkich, tych co już paczkę mieli i tych co ją dopiero dostaną.

            Czy nie uważacie, że dorzucanie tam, mam wrażenie, rzeczy które po prostu są Wam niepotrzebne ma sens? Panowie (a może i Panie też) - po jakiego grzyba pchacie tam kilkanaście takich samych podstawek w stanie 2/10, z którymi nic nie mozna zrobić? Po co wrzucać rzeczy, które nie mają praktycznie żadnej wartości kolekcjonerskiej w ilości kilkunastu sztuk? I nie mówię tu tylko o waflach, ale też gadżetach, czy nawet szkle wśród których mozna znaleźć kwiatki, którcyh pozbyć się jest ciężko nawet oddając je za darmo.

            W mojej ocenie nie chodzi tu o danie od siebie, jak najwięcej - ale danie czegoś z sensem.
            Dlatego proszę Was, tych gdzie paczka idzie dopiero, nie wrzucajcie tam nic na siłę, nic co Wam zalega i nie macie co z tym zrobić. Paczka jeszcze nie dotarła do dziesiątej osoby z listy, a już ma rozmiar pudła po mikrofalówce i waży 10kg. A w środku przynajmniej połowa rzeczy nie znajdzie pewnie nowego właściciela.

            Pozwoliłem sobie część wafli usunąć, po prostu się do niczego nie nadawała. Podobnie postąpiłem z dwoma szkłami.

            Od siebie dorzuciłem kilka etykiet ze Złotego Psa, Bytowa i trochę wafli. Do zbioru wziąłem trochę wafli knajpianych i białoruskich.
            A mógłbyś zrobić i wrzucić jakieś fotki tego co odrzuciłeś? Nie zrozum mnie źle, ja również nie jestem za tym aby wrzucać "śmieci" ale ktoś inny może właśnie nawet w stanie 2/10 przygarnął by chętnie coś do swojej kolekcji. Każdy ma inne kryterium oceny wartości kolekcjonerskiej. W poprzedniej edycji jak dobrze pamiętam również znajdowało się sporo kilkukrotnie zdublowanych potencjalnych kolektybiliów.

            Comment

            • ARTHUR
              Senior
              • 07-2004
              • 2338

              Napewno bo paczka była za ciężka.Ja wysłałem paczke która ważła ponad 11 kg.a przyszła z wagą ponad 8kg.Każdy może wybrać co chce a nie odrazu wyrzucać są nowi i starsi kolekcjonerzy.Ja wybrałem tylko 1 kapsla a dodałem ponad 1000 i co.To jest zabawa każdemu coš sie przyda a nie odrszu wyrzucać.

              Comment

              • volodos
                Senior
                • 09-2008
                • 717

                Dane do wysyłki poszły do wasylla na priv.

                Całkowicie popieram wyrzucanie szrotów - sam też tak zrobię, choć pewnie wasyll porządek zrobił skutecznie!

                Comment

                • ARTHUR
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2338

                  To kolejny kolekcjoner dostanie paczke z zawartością 1 kg.

                  Comment

                  • SupeR_PiwosZ
                    Senior
                    • 05-2008
                    • 309

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
                    To kolejny kolekcjoner dostanie paczke z zawartością 1 kg.
                    Dokładnie. I jak dla mnie cała zabawa traci sens. Dlatego też napisałem wcześniej, że jeśli coś chce się usunąć powinno się to uzgodnić wspólnie poprzez wstawienie fotki. Takie jest moje zdanie.

                    Zdrówko!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Popieram! Powinna być w tym jawność.

                      Comment

                      • ARTHUR
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2338

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dokładnie. I jak dla mnie cała zabawa traci sens. Dlatego też napisałem wcześniej, że jeśli coś chce się usunąć powinno się to uzgodnić wspólnie poprzez wstawienie fotki. Takie jest moje zdanie.

                        Zdrówko!
                        Zgadzam szkoda tych gadżetów.
                        Nie zdiw się jak dojdzie do Ciebie paczka z garstką jak wszystko wyrzucił ja dodałem ponad 1000 kapsli i wtym stare Bosmany Kanada i Usa i wiele innych szkło.
                        A może tylko tak mówi a sam wzioł dla siebie bardzo dužo jak paczka ważył ponad 11 kg.

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Dobra, bo widzę, że już sytuacja się zaczyna wymykać spod kontroli, a zły wasyll "sam wzioł dla siebie bardzo dužo"

                          Jak widać, zdania są podzielone. Ja uznałem to za słuszne i tak zrobiłem, nie jestem w stanie tego teraz udokumentować, ale do odrzutu poszło jakies 20-30 wafli, podkreślam - zniszczonych będących w dubletach.

                          Jeśli uważacie, że takie rzeczy powinny być 100% jawne - ok, na przyszłość trzeba o tym pamiętać. Ale chciałbym także abyśmy mieli na uwadze, co już na początku napisałem, aby nie pchać tam wszystkiego co popadnie.

                          Paczka jak ważyła 11kg tak waży teraz tyle samo, a karton dalej się ledwo domyka. Nie martw się Arthur.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • ARTHUR
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2338

                            Dobrze zobaczymy co kolejny na liscie otrzyma paczke.
                            Bo jak wczesniej pisałem po wyrzucać zawsze ktoś się znajdzie co przyjmnie i nie ma.Wyrzucać to można śmieci a nie gadżety kolekcjonerskie.
                            Dlatego jest to że każdy coś dodaje i coś dla Siebie bierze a nie wyrzuca.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Ideą było, że ktoś kto zbiera dany gadżet często ma gifty innego sortu, które mu zbywają. Wiadomo, że to co dla mnie jest bezwartościowe dla innych może być godne zbioru.

                              Nie chodzi tu o żale, tylko o jakąś przejrzystość. Zasady są znane nie od dziś.

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Piwny Radykał
                                • 04-2009
                                • 1596

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ideą było, że ktoś kto zbiera dany gadżet często ma gifty innego sortu, które mu zbywają. Wiadomo, że to co dla mnie jest bezwartościowe dla innych może być godne zbioru.

                                Nie chodzi tu o żale, tylko o jakąś przejrzystość. Zasady są znane nie od dziś.
                                Przecież napisał wyraźnie, że wyrzucił zniszczone dublety. Raczej źle to świadczy o tym co takie śmieci do paczki wrzucił.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎