Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Odoakr napisał(a)
    Hmmm.... To chyba nie jest najlepszy pomysł... Jeśli każdy będzie wysyłał do znajomego to paczka odwiedzi wąski krąg zainteresowanych. Myślę, że robienie listy nie jest az takim problemem, a będzie to bardzie sprawiedliwe.
    i tu się mylisz, bo każdy nie musi mieć tych samych znajomych, a zaufanie jest tu ważne. nawet jeśli komuś wpadnie do głowy spisanie listy to powodzenia w realizacji tego w czasie urlopowym.

    Comment

    • gregbeerek
      Member
      • 02-2004
      • 65

      Odoakr Hmmm.... To chyba nie jest najlepszy pomysł... Jeśli każdy będzie wysyłał do znajomego to paczka odwiedzi wąski krąg zainteresowanych. Myślę, że robienie listy nie jest az takim problemem, a będzie to bardzie sprawiedliwe.
      Witam
      Wydaje mi się, iż zostałem źle zrozumiany. Dlatego chciałbym podkreślić, że moja propozycja wysłania do mnie paczki nie wynika z faktu, iż jestem znajomym "Aro".

      Comment

      • aro
        Member
        • 06-2002
        • 50

        No właśnie.Nie jesteśmy znajomymi.Ale ze względu na te kapselki paczuszka trafia teraz do gregbeereka.Daj mi swoje dane na priv.Pozdro to all.

        Comment

        • gregbeerek
          Member
          • 02-2004
          • 65

          Wielkie dzięki. Już nie mogę się doczekać :-))))))))))

          Comment

          • bogdan21
            Senior
            • 02-2003
            • 187

            Jak się czuje nasza zmyślna paczka, tzn. paczka e-prezesa?

            Ostatnio coś głos o niej zaginął
            - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              Kiedyś się zapisałem na listę, nawet byłem wymieniony parę postów wyżej, ale jakos cicho...

              Comment

              • pwolak
                Senior
                • 11-2002
                • 176

                Do mnie też jeszcze paczka nigdy nie dotarła, a zgłaszałem chęć jej pozyskania...

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Milijony mogły by tak napisać
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • gregbeerek
                    Member
                    • 02-2004
                    • 65

                    Witam wszystkich oczekujących Muszę przyznać, że też jeszcze czekam na paczuszkę. Liczę na to, że w najbliższych dniach do mnie trafi, a teraz pozostało mi tylko czekać. Cierpliwość to podstawa )))Pozdrowienia dla wszystkich.

                    Comment

                    • aro
                      Member
                      • 06-2002
                      • 50

                      Paczka wyruszyła w poniedziałek.Wcześniej niestety nie miałem czasu jej wysłać.Niedługo powinna dojść.

                      Comment

                      • gregbeerek
                        Member
                        • 02-2004
                        • 65

                        Aro wielkie dzięki za paczuszkę!
                        Zgodnie z tym co mówiłeś nie ma w niej zbyt wielu kapsli, ale coś tam wybrałem i coś też dorzucę A, no i jeszcze jedno pytanie: czy wpisałeś się na listę osób, które otrzymały kapsle, bo widziałem, że takowa się w paczce znajduje. Jeśli nie to ja Ciebie dopiszę tylko podaj też od kogo Ty ją otrzymałeś, żebym wiedział czy lista jest kompletna - ostatnia pozycja na liście to "PETRAX". Dobra już więcej nie truję, tylko się biorę za przeglądanie tych skarbów
                        Pozdrawiam z Zielonej Góry

                        Comment

                        • gregbeerek
                          Member
                          • 02-2004
                          • 65

                          No i jeszcze jedno!
                          Kto następny? Liczy się kolejność zgłoszeń - zobaczymy kto ma najlepszy refleks. Tylko chciałby żeby była to osoba, która jeszcze nie miała paczki, więc wszyscy oczekujący mają szansę. Miłej zabawy. Proszę o zgłoszenia na PW.
                          Pozdrawaiam

                          Comment

                          • Petrax
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 662

                            To właśnie ja wysłałem paczkę do aro, więc tylko jego brakuje na liście.
                            In cervisia veritas
                            http://www.ptxc.de.vu
                            Пиво - вот мое экотопливо

                            Comment

                            • gregbeerek
                              Member
                              • 02-2004
                              • 65

                              Dzięki Petrax, teraz wszystko jasne. Aro zapomniał dopisac się do listy, więc ja zrobię to za niego. Dopiszę też siebie.
                              Pozdro

                              Comment

                              • gregbeerek
                                Member
                                • 02-2004
                                • 65

                                Wyłoniono zwycięzcę w konkursie na następnego adresata paczuszki. Jest mnim "PWOLAK". Trzeba przyznać, że gość ma niezły refleks. Niestety "KANGURPL" troszeczkę się spóźnił - życzę szczęścia następnym razem. Ja muszę się trzymać ustanowionych przez siebie zasad, więc paczka wędruje do Pwolaka, bo był pierwszy.
                                Pozdr

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎