Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    OK! niema sprawy przejdzie ta odpowiedz i przeprosiny,ale mam nadzieje ze juz sie nie powtorzy taki incydent!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak wiec wracamy do dalszej zabawy.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      Mam paczkę. Marniutka. Dużo słabiej niż poprzednio (opakowanie zostało moje ).
      Przyjrzę i powiem dokładnie co jest, bo może po prostu wezmę ją na zjazd i tam zadecydujemy co dalej ze zmyślnym planem...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        No więc:
        17 kopert z etykietami (nie przeglądałem ale nie sądzę, że więcej nić 200 kompletów)
        ok 150 podstawek - w tym podwójne (i po-szesnatne) oraz nie-piwne
        8 "zatyczek" kega
        ok 200? kapsli
        sporo makulatury reklamowej w tym dwie gazetki z KP i kalendarz na 2004 (chyba Tyskiego)
        1 otwieracz i pin
        0 (ZERO!!) szkła...

        Chyba tyle, ale piszę z pamięci w pracy.
        Moja propozycja jest taka - pakę przywiózłbym na zjazd, a "Zmyślny plan" bym zreformował:
        http://www.browar.biz/forum/showthre...458#post607458
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          Może wystarczy przed wysłaniem paczki napisać w temacie (lub na PW do drugiego w kolejności ) co jest w środku.
          Plan e-prezesa jest dobry. Tylko to My-uczestnicy byliśmy nie uczciwi i stało się...
          Jeśli każdy wkładałby conajmniej tyle i sam wyciągnął byłoby ok.

          Ja zastałem paczkę w podobnym stanie jak opisałeś. Było w niej 1 szkło (zamieniłem na inne), do kapsli dorzuciłem parę kapsli nie wyciągając nic, bo nie zbieram, podobnie uczyniłem z podstawkami, etykiet troszkę dla siebie znalazłem, ale włożyłem z pewnością więcej niż było, dorzuciłem parę drobnych gadżetów (otwieracz, znaczek , reklamówki...). W każdym razie paczka wyjechała ode mniebogatsza niż była. Jesłi tak czyniłby każdy ze zmyślną byłoby wszystko w porządku.
          Pozostaje tylko kwesta delikatnej kontroli i samokontroli. Stąd mój pomysł z wysłaniem do drugiego w kolejności inwentarza.
          Mechanizm działałby tak:
          "Nr1" wysyła paczkę do "Nr2", a spis do "Nr3". "Nr2" wiedząc, że spis jest u "Nr3" nie może pozwolić sobie na złamanie reguł zmyślnego planu (włóż conajmniej tyle ile wyciągnąłeś), a nawet jeśli... "Nr2" wysyła paczkę do "Nr3" i spis do "Nr4". "Nr3" porównuje zawartość paczki ze spisem otrzymanym od "Nr1" i demaskuje lub nie złoczyńcę
          Poszukuję

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            No to OKi - czekam na adres ArtK31. W poniedziałek postaram się przesłać.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
              No to OKi - czekam na adres ArtK31. W poniedziałek postaram się przesłać.
              Spokojnie seta Poczekaj jeszcze troszkę. Może niech inni się wypowiedzą, może jakieś ciekawe pomysły, udogodnienia..., czy też może poprostu kończyć zmyślną....
              Ja w każdym razie jestem za kontynuowaniem.
              Poszukuję

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                Spokojnie seta ...
                No to ja zgodnie z sugestią Bombadila idę na Janów
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                  ...zgodnie z sugestią Bombadila idę na Janów
                  Nic takiego nie mówiłem
                  Na zdrowie
                  Poszukuję

                  Comment

                  • ARTHUR
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 2338

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                    Może wystarczy przed wysłaniem paczki napisać w temacie (lub na PW do drugiego w kolejności ) co jest w środku.
                    Plan e-prezesa jest dobry. Tylko to My-uczestnicy byliśmy nie uczciwi i stało się...
                    Jeśli każdy wkładałby conajmniej tyle i sam wyciągnął byłoby ok.

                    Ja zastałem paczkę w podobnym stanie jak opisałeś. Było w niej 1 szkło (zamieniłem na inne), do kapsli dorzuciłem parę kapsli nie wyciągając nic, bo nie zbieram, podobnie uczyniłem z podstawkami, etykiet troszkę dla siebie znalazłem, ale włożyłem z pewnością więcej niż było, dorzuciłem parę drobnych gadżetów (otwieracz, znaczek , reklamówki...). W każdym razie paczka wyjechała ode mniebogatsza niż była. Jesłi tak czyniłby każdy ze zmyślną byłoby wszystko w porządku.
                    Pozostaje tylko kwesta delikatnej kontroli i samokontroli. Stąd mój pomysł z wysłaniem do drugiego w kolejności inwentarza.
                    Mechanizm działałby tak:
                    "Nr1" wysyła paczkę do "Nr2", a spis do "Nr3". "Nr2" wiedząc, że spis jest u "Nr3" nie może pozwolić sobie na złamanie reguł zmyślnego planu (włóż conajmniej tyle ile wyciągnąłeś), a nawet jeśli... "Nr2" wysyła paczkę do "Nr3" i spis do "Nr4". "Nr3" porównuje zawartość paczki ze spisem otrzymanym od "Nr1" i demaskuje lub nie złoczyńcę

                    Zgadzam sie z twoja opinia dotyczacych przesylek od 1 do 2 kolekcjonera.
                    Opis by sie przydal co bylo w przesylce jak sie otrzymalo i odsyla do nastepnego.
                    Bo ja niewiem kiedy ja otrzymam moze 2010i co moze sie wniej znajdowac moze resztki takie kto juz ich niechce lub ma?
                    Poprostu moze zrobmy tak ze 2 tyg.paczka musi byc wyslana do nastepnego z listy jak nie ma go to nastepnego i tak by wszystko sprawnie szlo.

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                      Nic takiego nie mówiłem
                      S U G E R O W A Ł E Ś . . .
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
                        ...
                        Poprostu moze zrobmy tak ze 2 tyg.paczka musi byc wyslana do nastepnego z listy jak nie ma go to nastepnego i tak by wszystko sprawnie szlo.
                        wg mnie 2 tygodnie to i tak za dużo. albo kogoś to interesuje, albo nie. krótka piłka!

                        Comment

                        • dzidek1960
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1548

                          A mnie osobiście nie bardzo podoba się sposób przesyłania spisów zawartości paczki. Bawię się z paczką już dłuższy czas i paczki zawitały do mnie już chyba z cztery razy więc chyba mam jakieś rozeznanie w tej sprawie. Kto z nas będzie liczył np kapsle lub etykiety. Napisanie w spisie, że jest np. 10 kopert etykiet czy 250 kapsli nic nie znaczy. "Ja" czy ktoś inny może wyjąć połowę etykiet a resztę rozłożyć po kopertach i nadal będzie ich 10. To samo z kapslami czy podstawkami, można wyjąć nawet wszystkie i potem pozbierać kapsle pod sklepem i podstawki w okolicznych barach i będzie tyle samo, tyle tylko że kilka wzorów. Sens to tylko by miało przy szklankach, otwieraczach i rzadkich birofiliach, a tego w paczkach zawsze było bardzo mało.
                          Zasada, że wkładamy tyle samo co wyjmujemy też nie zawsze może być realizowana. Weżmy na przykład początkującego kolekcjonera, on znajdzie w paczce bardzo dużo do swojej kolekcji a nie wiele ma do dołożenia, z kolei bardziej zaawansowany niewiele z niej wyjmie a może znacznie więcej dołożyć.
                          Zabawa z tą paczką polega wg. mnie na tym aby wyjmować tylko to co się chce dla siebie a nie z myślą co by można sprzedać na Allegro lub giełdach, a dokładaniu tych birofilli które nam zbywają. Nie ma sensu dokładać takich rzeczy, których jest już kilka egzemplarzy bo tylko zaśmiecamy paczkę. To co przed chwilą napisałem oznacza pełne zaufanie, które i tak nie jeden złamie.
                          Ścisła kontrola zawartości nie ma sensu ponieważ ten co przestrzega ogólnych zasad będzie się głupio czuł, a ten co kombinuje i tak znajdzie sposób na ominięcie spisu.
                          Przy pierwszej paczce niektórzy pisali wagę przesyłki. To też nie ma sensu, zawsze można czymś dociążyć paczkę.
                          Podsumowując ten mój trochę przydługi tekst nie widzę sensu kontroli zawartości paczki.
                          "Ma jednak kraj polski napój warzony
                          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                          wybornym smakiem"
                          Jan Długosz, Historie Piwne
                          Moja strona www w początkowym okresie budowy

                          Comment

                          • Doodeck
                            Senior
                            • 05-2003
                            • 1612

                            Byłem w posiadanu paczki ze cztery razy.
                            Rzecz cała nie polega na kontroli, tylko na ZAUFANIU.

                            Proponuję poczytać CAŁY topic (od pierwszej strony) - naprawdę ciekawa lektura.
                            Dalekosiężny
                            Obserwator
                            Obiektów
                            Dynamicznie
                            Epatujących
                            Ciekawymi
                            Koncepcjami

                            Comment

                            • jasiu_piwosz
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 620

                              Chyba nie trzeba wprowadzać zbędnej biurokracji z wypisywaniem wszystkiego od A do Z.
                              Więcej zaufania i odpowidzialności zwłaszcza osób mających w danej chwili paczkę.
                              Jeśli zapisany dostaje paczkę to powinien w okresie powiedzmy jednego tygodnia wysłać ją dalej. Paczka w tym systemie odwiedzi więcej ludzi z listy i myślę że jej wsad będzie bardziej się zmieniał co też ma swoje zalety.

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                czekam na adres następnego w kolejce... ArtK31??
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎