Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

KUPIĘ luzem koszulki na podstawki IBV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    KUPIĘ luzem koszulki na podstawki IBV

    Jak w temacie. Mogą być nówki albo używane w bardzo dobrym stanie. Powiedzmy z 5-10 sztuk.
    Wiem że można je kupić wyłącznie w niemieckim klubie ale trzeba być tam memberem a głupio mi po raz kolejny męczyć jednego z sympatycznych forumowiczów o pośrednictwo w zakupie. Pozatym nie mam pewności że można kupować bez segregatora a ten póki co mi nie potrzebny. Jeśli można bez segregatora to z kolei nie wiem czy nie jest jakaś wymagana ilość minimalna większa od tej co potrzebuję.
    Interesują mnie wyłącznie koszulki IBV by mieć do kompletu. Piszę bo z tego co orientuję się są podobne, konkurencyjnej produkcji.
    Ponieważ koszulki nie są sygnowane na wszelki wypadek podaje ich podstawowe gabaryty żeby ktoś nie miał wątpliwości o jakie mi chodzi.
    Z góry dzięki za pomoc.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Temat nadal aktualny.
    Jednocześnie dorzucam opcję wymiany za orginalne włoskie strony do kapsli firmy Dikapa. Używane ale w bardzo dobrym stanie. Ja daję dikapy, Ty - strony IBV. Powiedzmy 1:1.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Piwowar
      Senior
      • 05-2001
      • 2543

      #3
      Ile ich potrzebujesz? W sobotę spotykam się z przewodniczącym IBV, spróbuję dowiedzieć się konkretów.
      Archiwum piwne

      Poznaj
      http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
      Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
      Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Hej Piwowar. Ze 20 koszul jak powyżej na foto chętnie wciągnę. Daj znać na PW jakby co.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Z mojej strony temat już nieaktualny ale jeśli ktoś ma aktualnie podobne bóle to niech go wykorzysta i się podepnie z apelem.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Mineło trochę czasu, powychodziło trochę kolejnych tacek, w dodatku szykuje się skutkiem kraftowej rewolucji wysyp nowych rzemieślniczych, wynikiem czego znów poszukuję koszulek IBV na podstawki. Nawet całego, pełnego segregatora tzn z okładką.

            Tym jednak razem może być on używany. Ponadto mogę go nie tylko kupić ale również wymienić za powiedzmy 2 orginalne włoskie segregatory DIKAPA na kapsle (używane. Po mojej byłej kolekcji kapsli)
            Wiem że z reguły podstawkarze nie zbierają kapsli a kapslarze - podstawek ale gdyby, na fali boomu na zbieranie kapsli, znalazła się jakaś osoba pragnąca się wymienić to bardzo proszę o info
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #7
              Używany segregator IBV zdobyty. Temat zamknięty. Przynajmniej na parę lat myślę.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎