Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PIDRIŚKO PIVO - proszę o pomoc.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gacka
    Senior
    • 10-2003
    • 373

    PIDRIŚKO PIVO - proszę o pomoc.

    Witam. Koledzy,czy to Bośnia czy Chorwacja? Może kolekcjonerzy etykiet coś wiedzą? Dziękuje za pomoc.
    Attached Files
    Viva Slask Wroclaw!!!
  • Czapayew
    Senior
    • 10-2002
    • 1966

    #2
    W poniższym temacie jest mowa o browarze w Pidriš (BiH).
    W tym miejscu recenzje miejsc gdzie możemy się napić dobrego piwa... ogródki piwne, knajpki, puby, sklepy, importerzy, hurtownie i inne miejsca z piwem związane. Poddziały: Sklepy z piwem | Piwiarnie polskie | Piwiarnie zagraniczne | Hurtownie / Importerzy piwa | Handel i gastronomia | Poszukuję miejsca...
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Browar nazywał się KOMPANIJA PENIR, znajduje się we wsi Pidriś w środkowej Bośni, zamknięty kilkanaście lat temu.
      Do czasu spenetrowania przeze mnie browaru, z tego co wiem żadne kolektybilia nie były z niego znane.
      Z browaru wyciągnąłem garść zniszczonych etykiet i kilkadziesiąt kapsli
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Gacka
        Senior
        • 10-2003
        • 373

        #4
        Wielkie dzięki!
        P.S. A więc w Martinie miałem okazje poznać Becika
        Viva Slask Wroclaw!!!

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          No proszę, właśnie w Martinie była premiera tych kapsli, poznałem Gackę tylko że nadal go nie znam.

          to specjalnie dla Ciebie zdjęcie z browaru w Pidriśu, gdzie wśród tysięcy zardzewiałych kapsli trwało wyszukiwanie tych najmniej zniszczonych. Obok niewielki pakiet znalezionych etykiet, to, że były zapleśniałe, w szczurzych odchodach, mało ważne
          Moja Szanowna Małżonka bardzo mi pomagała
          Attached Files
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Gacka
            Senior
            • 10-2003
            • 373

            #6
            Ja pierd... Jakie piękne zdjęcie!
            Viva Slask Wroclaw!!!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎