Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowy browar w Łodzi!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ka_J
    Junior
    • 09-2014
    • 2

    Nowy browar w Łodzi!

    Panowie, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę i czy w ogóle mogę takie informacje tutaj pisać.(jeśli nie, proszę moderatorów o przeniesienie) Ale 27 września otwiera się nowy browar w Łodzi "Księży Młyn"

    Informacje o otwarciu https://www.facebook.com/events/497652163704258/

    Piszę w tym dziale, bo jest zorganizowany konkurs można wygrać podstawki, szklankę i kufel, może ktoś będzie zainteresowany.

    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.


    Pozdrawiam
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ka_J Wyświetlenie odpowiedzi
    Piszę w tym dziale, bo jest zorganizowany konkurs można wygrać podstawki, szklankę i kufel, może ktoś będzie zainteresowany.

    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.


    Pozdrawiam
    I specjalnie się zarejestrowałeś, żeby nas o tym poinformować? A skąd wiesz, że nie jest nam znany ten browar?
    Tutaj pisali na forum:
    30 sierpnia
    w lutym 2014

    I masz rację, nie w temacie...
    Last edited by e-prezes; 24-09-2014, 18:05.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Oj cyberprezes nie bądź taki srogi jak zima w Nowosybirsku. Kolega chciał nam przekazać tylko dobrą nowinę a rejestracja na BroBizie nie wymaga znaczków skarbowych, odstania godziny w kolejce, podpisów obu rodziców oraz zaświadczenia o niekaralności więc nie jest to chyba dla nikogo jakiś wielki problem.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        No jeśli kolega reprezentuje browar Księży Młyn to powinien coś ten teges uiścić pro forma. Chyba, że nie i zadał sobie specjalnie trud, by odnaleźć forum browar.biz, zarejestrował się i nas tym faktem uradował Całkiem rzecz jasna niekomercyjnie.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Oj cyberprezes nie bądź taki srogi jak zima w Nowosybirsku. Kolega chciał nam przekazać tylko dobrą nowinę a rejestracja na BroBizie nie wymaga znaczków skarbowych, odstania godziny w kolejce, podpisów obu rodziców oraz zaświadczenia o niekaralności więc nie jest to chyba dla nikogo jakiś wielki problem.
          Cyberprezes usprawiedliwiony jest, żeby być:

          a) srogi, jak zima w Nowosybirsku;
          b) podejrzliwy, jak czekista.

          On ma po prostu blisko do Wielkiego Sąsiada...

          Comment

          • tristan_tzara
            Senior
            • 12-2007
            • 1038

            #6
            Nawet miałem ochotę wpaść na otwarcie, ale zobaczyłem style piw robionych przez browar. Pils, pszeniczne, marcowe? Przecież to jest standard jakiegoś miernego browaru restauracyjnego. W tych czasach trochę kpina. Poczekam aż zaczną robić coś ciekawego.

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #7
              Ot i to właśnie rewolucja. Kiedyś wielkim wydarzeniem w Naszym świadku było otwarcie browaru, dziś już bez jakichś dziwolągów nie ma po co tam wchodzić, a za chwilę będzie marudzenie, że beczka po słabej jakości burbonie czy innym whisky...
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • tristan_tzara
                Senior
                • 12-2007
                • 1038

                #8
                No czy tobie dla pilsa i marcowego chce się specjalnie gdzieś iść? Poza tym, poprostu nie lubię tych styli, a dobre pszeniczne kupie w sklepie pod blokiem. Rewolucja dobra bo zwiększa wymagania i browar musi się bardziej starać

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  #9
                  Tak, jak najbardzie chce mi się iść, zwłaszcza jeśli to jest w moim mieście.
                  Czasy się zmieniły, ludzie też w większości mają inne podejście do tego.
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9729

                    #10
                    Ponieważ jest rewolucja i rewolucjoniści chcieliby się polansować ajpami-srajpami, to właśnie dlatego browar NAPRAWDĘ musi się starać, aby uwarzyć porządnego pilsa czy marcowe.
                    Będę w Łodzi (mieście Łodzi ) w następny fikend i z pewnością zajrzę na Tymienieckiego . Przy okazji - moja mama chodziła tam do szkoły .

                    Comment

                    • tristan_tzara
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 1038

                      #11
                      Każdy ma inne wymagania i spojrzenia na piwo. Dla mnie Pils to coś co mnie nie rusza, nawet ten najlepszy. Chyba ze imperial

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        A dobrej ipy pod blokiem nie kupisz? Oprócz trzech wymienionych browar ma w ofercie ESB (Włókiennicze).

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • tristan_tzara
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 1038

                          #13
                          Nie kupię, bo bojan BIPA za taką nie uznaję. Jeśli klasyczne ESB to też zero emocji. Chyba jednak dostępność "wynalazków" mnie rozpiesciła

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9729

                            #14
                            Nie stękaj, potrzebujesz emocji, to skosztuj łódzkiego "Tygrysa" .

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 1038

                              #15
                              To jest myśl. Szczególnie emocjonujaco będzie dzień po skosztowaniu kilku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎