Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ktoś, coś ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maras_73
    Senior
    • 07-2004
    • 275

    Ktoś, coś ?

    Właśnie wszedłem w posiadanie takiej oto etykiety. Ktoś może zna lokalizację ? Jak się domyślam jest to browar domowy. Etka urocza.
    Attached Files
    www.flickr.com/photos/maras73beercoasters
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maras_73 Wyświetlenie odpowiedzi
    Etka urocza.
    Ale chyba współczesna, jakaś podróbka? Stylizowana na na okres PRLu, ale anglojęzyczny "baltic" nie pasuje. Wtedy nie dodawano tego określenia. Tak samo jak podanie składu, oznaczenie drożdży, (zbyt) bogaty wykaz słodów, oznaczenia nazw chmieli...

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maras_73 Wyświetlenie odpowiedzi
      Właśnie wszedłem w posiadanie takiej oto etykiety. Ktoś może zna lokalizację ? Jak się domyślam jest to browar domowy. Etka urocza.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale chyba współczesna, jakaś podróbka? Stylizowana na na okres PRLu, ale anglojęzyczny "baltic" nie pasuje. Wtedy nie dodawano tego określenia. Tak samo jak podanie składu, oznaczenie drożdży, (zbyt) bogaty wykaz słodów, oznaczenia nazw chmieli...
      jaka podróbka
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        jaka podróbka

        a sorry - jakoś przeoczyłem o browarze domowym. Wyglądało trochę na stylizowane na odleglejsze czasy i się zasugerowałem.

        Comment

        • maras_73
          Senior
          • 07-2004
          • 275

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          jaka podróbka
          Po czym wnosisz że to podróbka? Czyżbyś był w stanie udowodnić? Widziałeś lub posiadasz oryginał, lub bardzo podobną etykietę? Pytam jako kolekcjoner, ponieważ chciałbym ją jakoś skatalogować.
          www.flickr.com/photos/maras73beercoasters

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maras_73 Wyświetlenie odpowiedzi
            Po czym wnosisz że to podróbka? Czyżbyś był w stanie udowodnić? Widziałeś lub posiadasz oryginał, lub bardzo podobną etykietę? Pytam jako kolekcjoner, ponieważ chciałbym ją jakoś skatalogować.
            Ja się odnosiłem do postu Darka
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • maras_73
              Senior
              • 07-2004
              • 275

              #7
              Spoko, nie chciałem urazić.
              www.flickr.com/photos/maras73beercoasters

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎