Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomoc w identyfikacji butelki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafcioo
    Junior
    • 04-2022
    • 5

    Pomoc w identyfikacji butelki

    Witam proszę o pomoc w identyfikacji butelki z jakiego okresu mogła by pochodzić i czy ta butelka zaliczała by się do kolekcjonerskiej
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 307

    #2
    W identyfikacji tego typu butelek korzystałem z tego tematu: http://www.butelki.porcelanki.net/fo...9&thread_id=26. Może w czymś Ci pomoże. Rozumiem, że butelka nie ma wytłoczonych żadnych napisów? Bo na zdjęciu słabo widać...

    Comment

    • rafcioo
      Junior
      • 04-2022
      • 5

      #3
      Niestety nie posiada nic z napisów wiem tylko że butelka jest dmuchana ma pęcherzyki powietrza

      Comment

      • beerek62
        Senior
        • 04-2010
        • 1036

        #4
        Jeżeli na butelce nie ma żadnych znaków identyfikacyjnych to posadowienie jej w przedziale czasowym może być trudne. Według mnie ta butelka nie jest powiązania z piwem tylko raczej z winem. Ale to tylko moje spostrzeżenia.
        Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
        Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

        Comment

        • SupeR_PiwosZ
          Senior
          • 05-2008
          • 307

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafcioo Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety nie posiada nic z napisów wiem tylko że butelka jest dmuchana ma pęcherzyki powietrza
          To spróbuj na tym forum co Ci link wysłałem. Może tam ktoś ją zidentyfikuje. Ewentualnie na forum odkrywca.pl. Osobiście mi to butelki po winie nie przyomina. No ale mogę się mylić. Ogólnie tego typu szkło ma małą wartość kolekcjonerską jeśli nie ma dobrze zachowanej etykiety.
          Last edited by SupeR_PiwosZ; 02-04-2022, 07:36.

          Comment

          • rafcioo
            Junior
            • 04-2022
            • 5

            #6
            Dziękuję i tak za pomoc na piwo to fakt nie wygląda ta butelka ale na wino to może i być wstawiłem ją na inne forum dam znać jak sam się czegoś o niej dowiem

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎