Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Identyfikacja 30 kapsli

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wallles
    Junior
    • 07-2003
    • 25

    #16
    Kapsle

    Niestety nie wiem skąd pochodzą kapsle z linku, który zamieszczasz, ale kapsle przedstawione poniżej nie należą do Warszawy, a Rakszawy

    PL Warszawa Zlaty Hrad
    PL Warszawa Edelmeister
    PL Warszawa Kaiser Premium

    Informacja tylko w celu ewentualnej korekty jeśli takową bedziesz robił.

    Pozdrawiam

    Comment

    • pIvo
      Senior
      • 10-2002
      • 290

      #17
      Dzieki, poprawie
      http://kapsle.w.interia.pl

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #18
        Nie jestem pewien czy AT-1 to nie jest jakiś Benelux.PL -1 to na pewno nie Polska -chyba jakiś posteNeRDowski browar. PL-2 i PL-3 to rozlewnia Rival w Dębnie Lubuskim ale czym one się u Ciebie różnią ? PL-5 to browar we Vratislavicach - oczywiście Czechy. Widziałem polskie etykiety ściągnięte z czeskiego browaru Vratislavice , ale chyba były z browaru Żary lub jakiegoś innego na Lubuszczyźnie (dokładnie już nie pamiętam bo nie zbieram od kilku lat). Nie przypominam sobie ażeby jakiś polski browar używał kapsli z Vratislavic lub do nich podobnych ale nie zaprzeczam gdyż w latach 90 często używano u nas zagranicznych blach.
        SG-1 to niestety tylko państwo krzyżackie - Sternguell Brauerei Plauen
        Podobie TH-1 to niestety państwo tulipanów a browar hhmmm...chyba Breda ale tego nie pamiętam dokładnie.Pozostałe kapsle chyba też bym zaliczył do państw jak Ty. Dziwne ale Twoje strony nie znikają u mnie tak jak piszą inni Forumoweicze. Szkoda że tak mało blacharzy zagląda na te posty - pewnie by Ci pomogli. Wzmacniacz i Sikor - do kompa marsz!!!
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #19
          Jak już wyżej wspomniałem, piwo firmowane etykietami Vratislavic miał w swoim asortymencie kilka lat temu Lwówek Śląski. Także kapsel taki, jak pokazany, z napisem Pivovar Vratislavice i sygnaturą zegarka.

          Comment

          • pIvo
            Senior
            • 10-2002
            • 290

            #20
            W kilka godzin udalo się już zidentyfikować 15 z 30 kapsli, efekt naszych prac już widać:



            Wszystkim, dziękuję, ciekawe czy uda się rozwiązac całą łamiglowke?

            pIvo
            http://kapsle.w.interia.pl

            Comment

            • paveuek
              Senior
              • 09-2001
              • 410

              #21
              fr1 to piwo Sterling robone przez wiele browarów dla marketów Auchan, lecz sprzedawane tylko na terenie Francji. Jeśli chcesz się dowiedzieć z jakiego konkretnie browaru pochodzi ten kapsel to pogadaj z francuskimi kolekcjonerami.

              Kapsle bułgarskie - Ludmil Fotev na pewno będzie wiedział co to jest, jego adres mailowy znajdziesz na mojej stronie.
              Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
              Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #22
                Jeszcze małe korekty w zbiorach polskich kapsli:
                - Hortaqua 2, to rozlewnia w Gołuchowie
                - POLGER, to nie Poznań, tylko rozlewnia w Rybniku.

                Comment

                • kevinstar
                  Junior
                  • 02-2002
                  • 21

                  #23
                  PL 1 to niemiecki Sternburg

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎