Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

etykieta Koneser

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • igi
    Member
    • 02-2002
    • 44

    etykieta Koneser

    Mam pewien problem.Gdzie zakwalifikować etkietę Koneser Mocne,która zamiast 15 w "herbie"ma widok i napis Wrocław.Czy to również Męcka Wola?
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #2
    Ja mam je w Dąbrowie. Jedna z nich ma zielony, ciężko widoczny na skanie napis Browar Dąbrowa.....

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      #3
      I jeszcze - obie mają na dole pod nazwą napis Napełniono specjalnie dla Przyjaciół firmy. Mam nadzieję, że to o nie chodzi.

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        #4
        Przepraszam. Chciałem być za szybki. To są etykiety KONESER bez MOCNE.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          nie możesz zamieścić skanu o ile masz taka moźliwośc?

          zobacz w etykietach z Męckiej Woli (browar Victoria) czy jej juz tam nie ma.
          Jesli nie to mam nieuzasadnione podejrzenie, że może byc to Romus ale musze sprawdzić, czyli dopiero wieczorkiem
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • igi
            Member
            • 02-2002
            • 44

            #6
            Ja też z rozpędu popełniłem błąd.To etykieta Koneser,bez Mocne ,z napisem o którym,wspomniał Sopista.Tak więc wszystko wskazuje,że to Romus.Skanu niestety nie mam możliwości zamieścić,ale może ktoś z kolegów wrzuciłby ją do galerii,bo nie ma jej ani w Romusie ani w Victorii.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              chcesz i masz

              bo to napewno chodziło o ten wzór
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎