Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zagraniczne dekle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pwolak
    Senior
    • 11-2002
    • 176

    #31
    rozumiem, że na moje dwa poprzednie pytania nie znacie odpowiedzi, może w takim razie ktoś może mi powiedzieć coś na temat tej załączonej podstawki, mianowicie dostałem ją z Hiszpanii, ale nie wiem czy to wzór stosowany ogólnie na całym świecie czy właśnie tylko w Hiszpanii, będę wdzięczny za pomoc...
    Attached Files

    Comment

    • pwolak
      Senior
      • 11-2002
      • 176

      #32
      szukam i szukam, ale niestety znaleźć nie umiem, przez jaki browar w jakim kraju została wydana poniższa podstawka?
      z przodu napis "Brewed and bottled by appointment of Major John Buchanan California", ale z tyłu reklama po niemiecku jakiegoś kurortu www.geisskopf.de
      apropo Johna Buchanana to jest w USA mikrobrowar Buchanan Brewing Co. - ale wątpię żeby to miało coś wspólnego, proszę o pomoc
      p.s. te 3 poprzednie dalej aktualne
      Attached Files

      Comment

      • dzidek1960
        Senior
        • 01-2003
        • 1548

        #33
        Podstawka z postu #30 - USA, Anheuser - Busch Inc. odnośnie pozostałych dwóch nie znam odpowiedzi.


        Pozwolę się dołączyć do tego tematu i zapytać się czy te dwie pierwsze podstawki są piwne, jeżeli tak to jaki browar? Trzecia na pewno piwna, prawdopodobnie Czechy, jaki browar?
        Attached Files
        "Ma jednak kraj polski napój warzony
        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
        wybornym smakiem"
        Jan Długosz, Historie Piwne
        Moja strona www w początkowym okresie budowy

        Comment

        • pwolak
          Senior
          • 11-2002
          • 176

          #34
          ta ostatnia to moim zdaniem chyba rosyjska, Pan Smetansky Pilsener = ПАН СМЕТАН, a to jest czeski browar restauracyjny w Rosji w Jekaterynburgu adres:
          Пан Сметан
          чешский пивной ресторан
          Екатеринбург, ул. Восточная, 82

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎