etykiety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • biermann
    replied
    Rozlewnia nie jest z Gniezna a z Trzemeszna - wiem bo sam w niej kiedyś byłem i z tamtąd takie etykiety przywiozłem

    Leave a comment:


  • dim
    replied
    Osiek to browar powstały w 1883 roku. Był czynny do 1978 roku.Właścicielem browaru był PGR w Osieku.Produkcja wynosiła ok. 10 tys.hl.Produkował piwo jasne dwa gatunki i jedno słodowe oraz oranżadę.Kto pamięta te czasy ?

    Leave a comment:


  • masumi
    replied
    Hetman i Sambor licz do Koszalina, a Herbowe do Połczyna Zdr. Jest jeszcze czwarta etykieta Pirackie ze Słupska

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Rozlewnia FRAMAR - Gniezno

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    No tak,tylko z jakiego miasta ta rozlewnia?

    PLEASE!!!!!

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    Ja trafiłem tylko tą nr. 2. I jakoś tak mi pasowało połączenie z Brokiem. Teraz już wiem, że intuicja mnie nie myliła.

    Leave a comment:


  • marcopolok
    replied
    pomiędzy Kętami a Oświęcimiem
    a do Tych kapke więcej niż 10 km

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Już znalazłem.Leży w połowie drogi między Brzeszczami a Wadowicami.I w połowie drogi między Bielskiem a Zatorem.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Kolego Winczer szukam tego Osieka i jakoś znależć nie mogę.A może w obecnej chwili jest to jakaś dzielnica?

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Dzięki za info.I tak przy okazji witam nowego forumowicza z (prawie)naszych okolic.Mam nadzieje że to nie jest jednorazowa wizyta?

    Leave a comment:


  • winczer
    replied
    Odpowiedz na pytanie:

    Etykieta z Osieka-którą kolega prezentuje,pochodzi z Osieka koło Oświęcimia(obecnie woj.śląskie)Miejscowosc ta jest ok.10 kilometrów od Tychów( z tych Tych z których piwo słynne mamy)

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    A z jakiego miasta pochodzi ta rozlewnia?

    Leave a comment:


  • Kemp
    replied
    Nie jestem pewien czy ta rozlewnia jescze istnieje. Te etykiety pochodzą z początku lat ' 90.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    Oczywiście rozlewają tam Broka?

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Z tego co mi wiadomo Framar to rozlewnia. Ja te etykiety trzymam z Koszalińskimi.
    Gdzie ten Osiek leży to nie mam pojęcia. Sam się chętnie dowiem

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X