Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prosze o identyfikacje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    Prosze o identyfikacje

    posiadam oryginalny projekt jednej z Żywieckich etykiet ktory dostalem w prezencie. interesuje mnie czy wogóle ten wzór się ukazał, a jeśli tak to w którym roku
    Attached Files
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #2
    czy nikt nie jest w stanie tego określić. będe wdzięczny za pomoc
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Ukazała się graficzna adaptacja tego wzoru ale w formie dużego POZIOMEGO prostokąta z małymi zmianami graficznymi. Tutaj masz jedną z jej odmian

      Becik wydatował ją na rok 1989 ale nie widzę jej w wykazie etykiet P. Piotrowskiego w tym roku. Wg mnie jest minimalnie starsza tzn generalnie druga połowa lat 1980ych.
      Ety jakie pokazałeś to ręcznie robione próby (tzn foto nie jest najwyraźniejsze) ale na to mi wygląda. Była to częsta metoda wykonywania prób graficznych stosowana jeszcze do końca lat 80ych albo nawet i wczesnych 90ych. Na pierwszy rzut oka wyglądają na identyczne tzn lewa jest jakby "niedodrukiem" prawej ale widze że chyba też prawa nie ma sygnaturki z nazwiskiem projektanta w prawym dolnym rogu.
      Następnym razem zajrzyj do naszej Galerki gdy będziesz czegoś szukał. Myślę że więcej na temat tejże konkretnej proby napisał by tu kolega Żywiec ale niestety pojawia się on na naszym forum tak często jak śnieg na wybrzeżu Gwinei Bissau.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #4
        Błagam! Wpisujcie od razu w temacie czego dotyczy identyfikacja! Przecież dział nazywa się IDENTYFIKACJA - więc od razu proszę zwięźle wpisywać w temacie o co chodzi.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          #5
          Wzór wg mojej wiedzy nie pojawił się na butelkach. Jeżeli byłby klejony to z pewnością część z etykiet trafiła by w ręce kolekcjonerów. Datuję tą próbę na drugą połowę lat 80-tych XX wieku.

          Comment

          • zeko
            Senior
            • 07-2004
            • 708

            #6
            Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
            Polakom gratulujemy BRACKIEGO
            "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
            http://picasaweb.google.com/d.jochman

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎