Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety rycerskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    #76
    Przy jakieś okazji z chęcią wymienię. Na razie leżą bezpiecznie w specjalnej "rycerskiej" kopercie
    Attached Files
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • warzechow
      Senior
      • 07-2005
      • 354

      #77
      Nie mam takich etykiet i niecierpliwie czekam na okazję do wymiany.
      Oczami wyobraźni widzę tę WIELKĄ, PĘKATĄ, RYCERSKĄ KOPERTĘ dla mnie.
      Pozdrawiam.

      Comment

      • pezet
        Improwizator
        • 03-2006
        • 481

        #78
        Kolejna "zbrojna" etykieta do Twojej kolekcji Warzechow. Belgia, Br. Van Honsebrouck, Brigand, tu jest opis.
        W 1798 w okupownych przez Francuzów Niderlandach wybuchł brutalnie stłumiony bunt chłopski. Walczący chłop w tym powstaniu to właśnie Brigand.
        Piwo warzone jest w Ingelmunster. W tej mieścinie znajduje się zamek (obecnie własność rodziny Van Honsebrouck) z którego walczący chłopi wyrzucili Francuzów. To piwo to na ich cześć.
        To jest etykieta z butli 0,7l zatem wymiary są nieco większe: dł. 22cm, wys. 9cm. Z butelki 0,33l mam jeszcze dla Ciebie kapsel z bohaterskim chłopem.
        Attached Files
        „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
        Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
        Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • michioso
          Senior
          • 10-2002
          • 112

          #79
          Sławku, no ja również uzbierał troche tych etykiet z motywem rycerskim, także zapraszam na PW, to dowiesz sie więcej. Skanów tutaj nie będe zamieszczał, wiekszość jest polskich; ale jest też troche zagranicznych. Mam nadzieję, że wzbogaca Twoją kolekcję.

          Comment

          • warzechow
            Senior
            • 07-2005
            • 354

            #80
            blue boy

            Strasznie długo nie gościłem na forum, taki czas, ale inni nie próżnowali. Zgromadziła się u mnie mnogość wojactwa wszelakiej maści - dziękuję bardzo wszystkim za olbrzymie zaangażowanie i obiecuję nadrobić moje zaległości ( także w prywatnych kontaktach i korespondencjach).
            Na początek z grubej rury - chiński Blue Boy. Jaki browar nie wiem i o co chodzi też nie, ale etykietka ładna.
            Attached Files

            Comment

            • warzechow
              Senior
              • 07-2005
              • 354

              #81
              I kolejna - szkocki góral z warownią w blue tle ( w smaku dziwny, ale prezencja bez zarzutu ).
              Attached Files

              Comment

              • warzechow
                Senior
                • 07-2005
                • 354

                #82
                I jeszcze raz w niebieskie - tym razem górna półka na golca - maltański Posejdon.
                Attached Files

                Comment

                • warzechow
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 354

                  #83
                  I raz jeszcze górna półka, lecz w subtelnym błękicie - Atena. Dlaczego nie utrzymano jej w posejdonowskim stylu ubioru - nie wiem, ale już żałuję.
                  Attached Files

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow
                    Atena- Dlaczego nie utrzymano jej w posejdonowskim stylu ubioru - nie wiem, ale już żałuję.
                    seksista
                    Poszukuję

                    Comment

                    • warzechow
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 354

                      #85
                      Ee tam. Esteta i tyle. Dla odmiany kolejna etykieta z browaru Budel ( to ten od wspaniałej 6-rogiej etykiety). Tym razem bezrogi władca w ciuchach po szyję.
                      I dobrze, bo daleko mu do posejdonowskiej sylwetki ( nie mówiąc o Atenie, nawet ubranej).
                      Attached Files

                      Comment

                      • michioso
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 112

                        #86
                        Ale się czepiłeś tej Ateny Sławku
                        P.S sądze, że w przesyłce coś wybierzesz Ułana chyba też zaliczysz do swojej tematyki
                        Co do greckich etykiet coś tam będzie,ale czy z wizerunkiem rycerza; kto to wie
                        pozdr Sławku

                        Comment

                        • warzechow
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 354

                          #87
                          Ułan to też wojak, więc podchodzi.
                          Dzisiaj prezentuję złotego Karolka ( bo taki malutki ) z mecheleńskiego browaru Het Anker.
                          Sa jeszcze dwie inne wersje - jak by co, to ich nie mam ( a chciałbym).
                          Attached Files

                          Comment

                          • pezet
                            Improwizator
                            • 03-2006
                            • 481

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow
                            Sa jeszcze dwie inne wersje - jak by co, to ich nie mam ( a chciałbym).
                            Może ucieszy Ciebie wiadomość, że jest tych wersji więcej!
                            Classic (tą zaprezentowałeś), Triple, Amber, Cuvee van der Keizer - specjalna, limitowana edycja warzona raz w roku w dzień urodzin Karolka, Easter Beer - nie posiadam jej (tak jak pozostałych ) ale jest tak urzekająca, że postanowiłem ją ściągnąć ze stronu browaru i tutaj zamieścić. Pozdrawiam
                            Attached Files
                            „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
                            Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
                            Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • warzechow
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 354

                              #89
                              Ucieszy, pezet, ucieszy. Twoje informacje znacznie poszerzają pole do popisu dla szacownych zbieraczy wspomagających moją kolekcję. I dobrze.
                              Może ktoś ma takiego ładnego wielkanocnego Karolka ?
                              A tutaj skromny czeski rycerz. Wbrew napisom na etykiecie gość trzyma się dość pewnie i na cukrzyka nie wygląda ( albo dobrze kontroluje glikemię ).
                              Attached Files

                              Comment

                              • warzechow
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 354

                                #90
                                Dostałem ostatnio kilka bardzo ciekawych tematycznie etykiet od michioso ( wielkie dzięki ), więc się pochwalę. Na początek pierwszy węgierski koronowany oficjalnie władca - Swięty Stefan. To taki odpowiednik naszego Chrobrego i w tym samym zresztą
                                1000-nym roku koronowany przez Ottona III ( tyle, że naszego nie wyświęcili ).
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎