Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przypadkowe Opole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janeccy
    Junior
    • 11-2005
    • 4

    Przypadkowe Opole

    Widzę, że podobnie jak Administrator mam podobną pasję (kolekcja butelek z Opola) ale moja jest przypadkowa. Może wynika z tego że zamieszkałem na terenie dawnego Browaru Zamkowego albo z tego, że pracuje w hucie szkła. Kiedyś dojrzałem na Allegro butelkę z browaru Schlossbrauerei Oppeln, który znajdował się właśnie obok mojego domu i postanowiłem taką zdobyć. Wtedy nie udało mi się wygrać tej aukcji. Potem długo męczyłem się zdobywając butelki by w końcu z wielkim szczęściem doszedłem do 20 różnych wersji z różnych browarów i hurtowni. Mam też dwie stare skrzynki na piwo Schultheiss Oppeln. Chętnie powiększyłym kolekcję o jakies etykiety lub inne...
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    #2
    cholera - konkurencja śledzę Twoje aukcje na Allegro od momentu wystawienia tego i owego. w razie chęci spotkania - daj mi znać proszę - chętnie zobaczę czego mi brakuje W ten wtorek lub czwartek byłaby akurat okazja do pogawędzenia przynajmniej chwilkę z Piwowarem - autorem tejże publikacji piwowarsko-opolskiej:
    http://www.browar.biz/sklep.php?ids=1&id=9 więc jeśli masz chęć - to daj mi najlepiej dzisiaj/jutro znać, bo musiałbym się umówić dokładniej z Andrzejem - akurat jest w Polsce.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • janeccy
      Junior
      • 11-2005
      • 4

      #3
      Jestem jak najbardziej za. Często włóczę się po różnych lądach ale w czwartek powinienem być w Opolu i chętnie się spotkam.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23793

        #4
        teraz już wiem czego mi brakuje... pogratulować kolekcji!
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23793

          #5
          cholera, znowu mi podlicytowałeś butlę
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • janeccy
            Junior
            • 11-2005
            • 4

            #6
            cześć artur

            Cześć Artur,
            Witam Cię serdecznie - nie wiedziałem, że to ty kryjesz się pod takim krwistym loginem. Ale widzę, że kolekcja Twoja również powiększa się prężnie i konsekwentnie. Na ten świąteczny czas życzę Ci by rosła ciagle tak samo dynamicznie i by sprawiała Ci wiel przyjemności i satysfakcji. Przy okazji : spokojnych i Wesołych Świąt. Jesli chodzi o zdjęcia butelek to nie ma problemu. Na razie jestem poza Opolem - zdzwońmy się po Nowym Roku. Zapraszam na spotkanie by pogadac o postanowieniach noworocznych A propos to w jednym pubie widziałem kiedys po Nowym Roku taki napis : "Już dziś złam swoje postanowienia noworoczne - po co czekać 2 tygodnie". Wszystkiego dobrego i do zobaczenia w przyszłym - podobno lepszym roku.

            Comment

            • hali11
              Member
              • 06-2011
              • 75

              #7
              zróbmy jakąś galerie butelek z Oppeln tak żeby było wiadomo czego szukać .Oglądałem jakiś czas temu zbiór butelek opolskich ( tylko z miasta opola - Oppeln ) liczący 40 wzorów . Może nie wszystkie z piwa ale wszystkie z oppeln .Ja mam trzy inne których on nie mam już jest 43 a ile może być wszystkich ????

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hali11 Wyświetlenie odpowiedzi
                zróbmy jakąś galerie butelek z Oppeln tak żeby było wiadomo czego szukać .Oglądałem jakiś czas temu zbiór butelek opolskich ( tylko z miasta opola - Oppeln ) liczący 40 wzorów . Może nie wszystkie z piwa ale wszystkie z oppeln .Ja mam trzy inne których on nie mam już jest 43 a ile może być wszystkich ????
                Tutaj masz co nieco o kolekcji ARTura: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=64591

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎