Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja wypitych piw zagranicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    121 - Martynika
    122 - Gwadelupa
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Horse1963
      Senior
      • 06-2009
      • 547

      W związku z tym, że SIBARH nie zamieszcza już miesięcznych albumów (mam nadzieję że mu się znowu zacznie chcieć), mała podpowiedź dla zagladających na jego stronę.
      Żeby na bieżąco widzieć co dodaje do albumów w poszczególnych krajach należy tylko:
      a) założyć własne konto na picasie
      b) znaleść konto sibarha i dodać je do obserwowanych galerii
      c) nowe fotki piw które dodaje będą się pokazywały na naszym osobistym koncie

      Ja tak zrobiłem i jestem z jego nowościami na bieżąco.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
        W związku z tym, że SIBARH nie zamieszcza już miesięcznych albumów (mam nadzieję że mu się znowu zacznie chcieć), mała podpowiedź dla zagladających na jego stronę.
        Żeby na bieżąco widzieć co dodaje do albumów w poszczególnych krajach należy tylko:
        a) założyć własne konto na picasie
        b) znaleść konto sibarha i dodać je do obserwowanych galerii
        c) nowe fotki piw które dodaje będą się pokazywały na naszym osobistym koncie

        Ja tak zrobiłem i jestem z jego nowościami na bieżąco.
        Na razie mi się raczej nie będzie "chcieć" zakładać miesięcznych albumów Mam "kosmiczne" zaległości, nie tylko na browar.biz.
        Pomysł Horse 1963 jest jak najbardziej na miejscu. Sam mam tak podłączone "obce" galerie na picasie. I nie muszę wszystkiego oglądać. Tylko to co nowe.
        Ale nie jest to to takie proste jak opisał Horse63, trzeba wiedzieć gdzie co i jak "pstryknąć" w Picasie. Ale dla "chętnego nic trudnego" jak mawiali starożytni ..indianie
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Sibarh, wielki szacunek. Jestem pod wrażeniem
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Horse1963
            Senior
            • 06-2009
            • 547

            Kolega Sibarh coś ostatnio nic nie zamieszcza na swojej picasie. Ostatnie fotki piw są z września.
            Nie ukazało się żadne zdjęcie piwa które pił w październiku, a mamy już koniec roku. No bo chyba nadal pije....
            Na forum jest, bo co chwila dorzuca nowy opis lub fotkę.
            Przestałeś pić nowe piwa

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolega Sibarh coś ostatnio nic nie zamieszcza na swojej picasie. Ostatnie fotki piw są z września.
              Nie ukazało się żadne zdjęcie piwa które pił w październiku, a mamy już koniec roku. No bo chyba nadal pije....
              Na forum jest, bo co chwila dorzuca nowy opis lub fotkę.
              Przestałeś pić nowe piwa
              Jeszcze piję
              Nie zamieszczam na Picasie nowych fotek, gdyż jeszcze ich nie obrobiłem.
              W związku z dużymi zaległościami w opisie piw, postanowiłem najpierw zrobić porządek z opisami. Kończę opisywać nowe piwa pite w sierpniu.
              Więcej w tym roku nie dam rady. Uzupełniam także brakujące fotki piw na forum.
              Zostaną jeszcze cztery tegoroczne miesiące .....
              Ciągle brak czasu, a i chęci brakuje.
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              • wpadzio
                Senior
                • 06-2011
                • 2645

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                a i chęci brakuje.
                Niedobrze...Czyżby zmęczenie materiału?
                A namaściłeś już następcę-kontynuatora tego zacnego dzieła?
                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                Serviatus status brevis est
                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niedobrze...Czyżby zmęczenie materiału?
                  Ciekawe jak Ty bys sie czul, gdybys musial pic wszystko co Ci wpadnie w rece i nie mial mozliwosci wyselekcjonowania sobie tylko potencjalnie smacznych i zdrowych piw
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10384

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                    Niedobrze...Czyżby zmęczenie materiału?
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ciekawe jak Ty bys sie czul, gdybys musial pic wszystko co Ci wpadnie w rece i nie mial mozliwosci wyselekcjonowania sobie tylko potencjalnie smacznych i zdrowych piw

                    Tu nie chodzi o picie tylko o ....opisywanie (i fotografowanie) wypitego piwa.
                    Z (piciem) daję radę.
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • wpadzio
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 2645

                      Panowie, no przecież ja sobie doskonale zdaję sprawę.
                      Sam cierpię wszak na podobny syndrom ))

                      Sibarh, miej świadomość proszę, że nie wyobrażam sobie folkloru browar.biz bez Twej zacnej obecności, to samo się tyczy Ciebie, Latarniku.

                      Życzmy więc sobie dużo zdrowia i cierpliwości, bo to naprawdę ciężkie hobby
                      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                      Serviatus status brevis est
                      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                      Comment

                      • zgroza
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 3597

                        Ja się wstydzę, że nie mam takiego samozaparcia, co Sibarh. Ale jak tylko dorwę w moje łapki jakieś nowe piwo na forum, to je opiszę.
                        Lotna ekspozytura browaru

                        Też Was kocham.

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          5000

                          Zrobiłem wstępnie porządek z piwami wypitymi we wrześniu 2012 r.
                          28 września 2012 r. wypiłem piwo zagraniczne nr 5000. Tym piwem w butli 0,75,
                          było piwo Cochonne (belgijski browar Vapeur).
                          Piwo:
                          http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=51046
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • kloss
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 2526

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja się wstydzę, że nie mam takiego samozaparcia, co Sibarh.
                            Ja się już nawet nie wstydzę. Podziwiam samozaparcie Sibarha, bo ja sobie dawno temu odpuściłem i teraz zamieszczam tylko piwa z "dzikich" krajów, a i to nie wszystkie, plus czasem polskie.

                            Comment

                            • Horse1963
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 547

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeszcze piję
                              Nie zamieszczam na Picasie nowych fotek, gdyż jeszcze ich nie obrobiłem.
                              W związku z dużymi zaległościami w opisie piw, postanowiłem najpierw zrobić porządek z opisami. Kończę opisywać nowe piwa pite w sierpniu.
                              Więcej w tym roku nie dam rady. Uzupełniam także brakujące fotki piw na forum.
                              Zostaną jeszcze cztery tegoroczne miesiące .....
                              Ciągle brak czasu, a i chęci brakuje.
                              A co się dzieje z albumami na twojej Picasie ?
                              Modernizacja ?
                              Brakuje wielu krajów.

                              Comment

                              • marecki12
                                Senior
                                • 12-2005
                                • 156

                                Wszystko jest w porządku. Trzeba kliknąć w - Pokaż więcej albumów
                                http://marecki12.web-album.org/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎