Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja kolekcja kapsli z wypitych piw.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak zrobiłeś takie ramki - w sensie na co mocowałeś kapsle?
    Wtedy na plastelinę
    Teraz stosuję foliowe przegródki.

    Leave a comment:


  • Stomka
    replied
    Wielki szacunek dla ciebie Latarnk Aż my się łza w oku kręci jak widzę tyle piw i kapsli ;d

    Leave a comment:


  • dipeone
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Właśnie kończę pierwszą kartę szóstego segregatora (średnio po 10 kart na segregator).
    W Polsce miałem tablice ścienne z kapslami:
    Jak zrobiłeś takie ramki - w sensie na co mocowałeś kapsle?

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    I jeszcze darowane szkło.
    W środku Einbecker Ur-Bock Dunkel.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
    Cudnie tam. Ile "kapsli" kupiłeś?
    Dziś tylko 3, ale odkąd go odkryłem to już ponad setkę

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    c.d.:
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Cudnie tam. Ile "kapsli" kupiłeś?

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    902 Oak Tree Ave, South Plainfield, NJ

    Odwiedziłem dziś jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów piwnych w New Jersey.
    Oferują ponad 2000 różnych piw plus wino.
    Spytałem managera czy mogę pstryknąć kilka fotek wewnątrz sklepu a po zakupach dostałem od niego gratis szklaneczkę Samuel Adams.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Dziś rano dotarł do mnie kurier, a właściwie kurierka, z Polski
    Pani Krysia spisała się na medal, nic nie potłukła
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Bardziej niż samego piwa (chyba że jakieś oryginalne ) widziałbym zdjęcia około-piwnych spraw - sklepy, knajpy itd.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    To ja z taka nieśmiałością wklejam zdjęcia, żeby nie zawalać serwera, a tu sam wódz pisze, że mu mało
    Oczywiście postaram się poprawić, choć nie wiem czy wciąż podobne rzędy półek z piwami w końcu Was nie znudzą i nie zaczniecie protestować.

    Sklep z piwami z całego świata (choćby z całych Stanów) to moje niespełnione marzenie.
    To jest po prostu fizycznie niemożliwe, asortyment tych najlepszych to nieco ponad 1000 różnych piw w jednym miejscu,
    a samych piw amerykańskich jest na pewno dobrze ponad 50 tysięcy (ponad 500 browarów).
    Np. nigdzie na wschodnim wybrzeżu nie znalazłem piw z Alaski.

    Ale koniec marudzenia, wkleję parę fotek, souveniry od Ryan'a i kilka rodzynków z tego wyjazdu:
    Attached Files

    Leave a comment:


  • pieczarek
    replied
    No właśnie, więcej obrazków. A gdyby się dało, to także ze środka sklepów. Chętnie bym obejrzał, jak wyglądają regały zastawione piwami z całego świata, czy może chociaż z całych (prawie) Stanów.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Zamieszczaj więcej zdjęć proszę

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Dziś wybrałem się do dwu nowych stanów, Rhode Island i Massachusetts.
    Cała wycieczka zajęła mi 10 godzin (wyjazd o 6 rano) a przejechałem ponad 700 km.
    W Providence, RI, odwiedziłem sklep o nazwie Nikki's. Nieduży sklepik z zaspanym panem za ladą, który kompletnie nie interesował się tym co dzieje się w sklepie.
    Na dobry początek znalazłem tu 9 nowych kapsli.

    Potem pognaliśmy do Westborough,MA, do sklepu Julio's. To już wyższa liga, piwa ładnie pogrupowane na półkach i dość szeroki ich wybór.
    Od razu pojawił się miły pan pytając czy może mi pomoc w wyborze. Gdy dowiedział się o celu mojej wizyty i obejrzał część kolekcji na wyświetlaczu aparatu,
    ulotnił się by nie przeszkadzać mi w poszukiwaniach.
    Chyba jednak "doniósł" na mnie, bo gdy skończyłem poszukiwania i szedłem do kasy zagadał mnie kolejny pan, który jak się okazało jest właścicielem tego sklepu.
    Spytał czy jestem zadowolony z zakupów.
    Po krótkiej pogawędce, gdy dowiedział się skąd i po co przyjechałem poprosił bym poczekał chwilę i poszedł na zaplecze.
    Po chwili wrócił i podarował mi firmową koszulkę i ładny, też firmowy, otwieracz z magnesami. Drobiazgi ale dobrze o nim świadczą.

    Gdyby ktoś z forumowiczów znalazł się w okolicach Bostonu to warto się tam wybrać.
    Ja znalazłem tam kolejnych 15 nowych kapsli, w tym 7 nowych dla mnie browarów z USA.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie tylko zastanawia jak zapamiętujesz piwa wypite już, może się wspomagasz czymś w wyborze piw??
    No i stało się.
    Ponieważ planuję dalszy wyjazd do piwnych sklepów, postanowiłem nie dopuścić do przegapienia nowych sztuk
    i wgrałem sobie skany prawie wszystkich (z wyjątkiem polskich) kapsli na kartę SD mojego aparatu fotograficznego.
    Będę mógł w sklepie szybko sprawdzić i porównać kapsle.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎