Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolekcja kubków plastikowych z logo browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
    Mam go nadal. Chyba ktoś jednak go przywiózł z Holandii bo sygnatura o ile dobrze pamiętam nie wskazuje na polskie pochodzenie.
    Podeślij fotkę denka tego kubka lub przynajmniej podaj co jest tam napisane to może uda mi się zidentyfikować kraj jego pochodzenia.

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #77
      Tak to wygląda, z góry dzięki za pomoc !
      Attached Files

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #78
        Nie wiem czy jest sens identyfikowania sygnatury gdyż oznacza ona producenta wg mnie tylko samego "gołego" kubka. Nadruk na nim może być już wykonywany w Polsce.
        Na pewno tego typu sytuacje często mają miejsce w przypadku szkła. Widniejące na nim sygnatury np Sahm , Krosno SA to sygantury producentów samych szkieł tzn bez nadruków. Nadruki na nich wykonywały już zupełnie inne firmy i w tych konkretnych przypadkach nie nanosiły już swoich sygnatur gdyż wcześniej umieściły je wspomniani producenci szkła.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie wiem czy jest sens identyfikowania sygnatury gdyż oznacza ona producenta wg mnie tylko samego "gołego" kubka. Nadruk na nim może być już wykonywany w Polsce.
          Na pewno tego typu sytuacje często mają miejsce w przypadku szkła. Widniejące na nim sygnatury np Sahm , Krosno SA to sygantury producentów samych szkieł tzn bez nadruków. Nadruki na nich wykonywały już zupełnie inne firmy i w tych konkretnych przypadkach nie nanosiły już swoich sygnatur gdyż wcześniej umieściły je wspomniani producenci szkła.
          Myślę że więcej powie nam Chinet, który jest poniekąd związany zawodowo z produkcją takich właśnie kubeczków.

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            #80
            Tedeco-Gizeh ma fabryki zarówno w Polsce, jak i w Holandii.
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              #81
              Tak trochę dla podbicia tematu, trochę z chęci wzbogacenia swojej nowej kolekcji. Jeśli do tematu zaglądają jacyś skrytożercy krówek (cukerków mlecznych) i mają możliwości odkładania owijek od krówek to polecam się łaskawej pamięci! Temat mało piwny ale może da się podciągnąć pod spożycie portera ze słodyczami

              Comment

              • chinet
                Senior
                • 04-2006
                • 486

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                Tedeco-Gizeh ma fabryki zarówno w Polsce, jak i w Holandii.
                Sądzę, że kubek jednak przyjechał z innej jednostki Tedeco (RPC-Group). Stawiam w tym przypadku na Niemcy.

                Comment

                • cororo
                  • 04-2003
                  • 766

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chinet Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sądzę, że kubek jednak przyjechał z innej jednostki Tedeco (RPC-Group). Stawiam w tym przypadku na Niemcy.
                  Dzięki za identyfiację, szkoda że nie wyjasnia to do końca czy był stosowany w Polsce czy tylko ktoś go przywiózł. Przy okazji dziękuję Chinetowi za dostawę kubeczków na krakowskiej giełdzie!

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎