Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marasowe zbieractwo podstawkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • maras_73
    replied
    Dzięki za miłe słowa i zapraszam do dalszego śledzenia. Już wkrótce pozostała część Kanady a potem może Słowacja?

    Leave a comment:


  • Siulo
    replied
    Świetna kolekcja. Jestem pod wrażeniem

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    I zgodnie z zapowiedzią na stronie pojawiła się Kanada. Co prawda jeszcze nie cała ale już jest!!

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    A jednak mała poprawka. Podstawek z USA na rok 2012 jest 3395 szt.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Nadszedł koniec roku , więc nadszedł też czas na podliczenia.
    Stan podstawek z USA - 3394 szt - wszystkie na stronie.
    Kanada - 499 szt - wszystkie zeskanowane i opisane - w styczniu pojawią się na stronie.
    Jak zwykle wszystkich posiadających zbędne podstawki z tych krajów zapraszam do podsyłania fotek.
    Na koniec wszyskiego najlepszego w Nowym Roku, powiększenia kolekcji, wypitych samych znakomitych piw i niech się nam Browar.Biz rozwija!!!

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    I kolejne 4 szt doszły do kolekcji.
    Już niedługo pojawi się Kanada. Jest już w dość poważnym stanie zaawansowania
    Zdrowie odwiedzających

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Witam po przerwie. Donoszę uprzejmie że w chwili obecnej na stronie znajdują się skany wszystkich podstawek za Stanów i terytoriów zależnych jakie posiadam. Jest ich tam aż a może tylko 3372 szt. Wszystkich chcących przyłożyć się do powiększenia mojej kolekcji zapraszam na PW. Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Na chwilę obecną na stronie jest już 3322 szt. Dzisiaj dodałem 62 szt. w tym 20 nowych browarów.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Pragnę Was poinformować że kolekcja powiększyła się do 3260 szt. Wszystkich posiadających podstawki ze Stanów chcących je wymienić lub sprzedać zapraszam na PW. Wasze

    Leave a comment:


  • keram568
    replied
    Gratuluję!! Mam kilka "amerykanów". Kolekcjonuję Stella Artois, wymiana mile widziana.
    Konkrety proszę na: keram568@wp.pl

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Udało się!!!
    Magiczne 3000 właśnie pękły, a dokładnie 3023 szt skanów moich podstawek i to nie jest moje ostatnie słowo!!

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Ponownie donoszę że na mojej stronie jest już 2946 skanów podstawek z 600 browarów!Wszystkich posiadających podstawki z USA chcących się ich pozbyć lub wymienić zapraszam na PW.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Na chwilę obecną na stronie znajduje się 2851 skanów.Zdrowie wszystkich odwiedzających moją stronę

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Dzisiaj doszło kolejnych 55 skanów. Tym razem to Miller i Budweiser.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Kolejny już raz spieszę donieśc że przybyło 87 nowych skanów!! Już niedługo będzie zeskanowana cała moja kolekcja i kolejne skany będą pojawiały się na bieżąco. Chcących dołączyć się do powiększenia mojej kolekcji w sposób darowizny lub wymiany zapraszam na PW. Wasze

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎