Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marasowe zbieractwo podstawkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • maras_73
    replied
    następna porcja skanów już na stronie. Tym razem 13 szt. z USA i 1 szt. z Kanady. Już niedługo pojawią się zdobycze z giełdy i nie tylko Zdrowie odwiedzających

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Wątek ten jest przeznaczony tylko i wyłącznie do informowania przeze mnie odwiedzających ten portal i wątek o tym co nowego na mojej stronie. Jeśli tak bardzo zajmuje Cię ta historia załóż proszę oddzielny wątek poświęcony niesamowitym ilościom wyświetleń i niech administrator się wypowie na ten temat. To tyle w tym temacie i proszę nie zaśmiecać mojego wątku takimi pierdołami, gdyż dla mnie nie ma to żadnego znaczenia.
    Last edited by maras_73; 17-04-2015, 18:53.

    Leave a comment:


  • Horse1963
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
    Bardzo fajna stronka

    Przez przypadek zauważyłem bardzo ciekawą rzecz dotyczącą ilości wyświetleń w twoim wątku. Przez 2 dni ilość wyświetleń wzrosło o prawie 15 000 . Aktualnie wynosi 96375.
    Ciekawy jestem jak to się dzieje

    p.s Po 15 minutach już jest 96728
    Ewidentnie ktoś w tym "maczał palce" bo po moim poście, ilość wyświetleń prawie stanęła w miejscu !
    Zastanawiam się jaki to miało sens, takie dodanie w wątku ~20 000 wyświetleń

    Leave a comment:


  • Horse1963
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maras_73 Wyświetlenie odpowiedzi
    Zgodnie z tradycją pragnę poinformować o kolejnych skanach na stronie. tym razem 1 szt z Kanady i 33szt z USA.
    Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych
    Bardzo fajna stronka

    Przez przypadek zauważyłem bardzo ciekawą rzecz dotyczącą ilości wyświetleń w twoim wątku. Przez 2 dni ilość wyświetleń wzrosło o prawie 15 000 . Aktualnie wynosi 96375.
    Ciekawy jestem jak to się dzieje

    p.s Po 15 minutach już jest 96728
    Last edited by Horse1963; 16-04-2015, 12:05.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Zgodnie z tradycją pragnę poinformować o kolejnych skanach na stronie. tym razem 1 szt z Kanady i 33szt z USA.
    Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Po długiej przerwie pojawiły się nowe skany. 4 szt. z Kanady i 9 szt ze Słowacji. Nastąpiła też reorganizacja browaru Złoty Bażant. Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Zgodnie z obietnicą podsumowanie roku:
    USA - 4095 szt co daje 313 szt nowych podstawek
    Kanada - 770 szt co daje 153 szt nowych podstawek
    Słowacja - 336 szt co daje 65 szt nowych podstawek

    Zdrowie Wszystkich Browarbizowiczów i nie tylko oraz szczęśliwego Nowego Roku !!

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Dzisiaj ostatnie dwa skany w tym roku. Tym razem to podstawki z Kanady. Już niedługo podsumowanie roku

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Znowu skany z mikrusów z USA. Tym razem w sile 15 szt.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Kolejne uzupełnienie przed końcem roku. Tym razem 14 szt. z USA w większości same mikrusy i kolejna podstawka z której posiadania jestem dumny to podstawka z PALAU!!
    Zdrowie wszystkich odwiedzających moją stronę
    P.S. Jeśli posiadacie podstawki z USA, Kanady bądź Słowacji a chcielibyście się ich pozbyć, wymienić piszcie śmiało bez krępacji

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Kolejne 42 szt. skanów podstawek z USA , w tym dużo mikrusów. Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    39szt skanów podstawek z USA dotarło na stronę. W dużej większości podstawki z mikrobrowarów.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Kolejne nowości z USA - 37szt. , a już niedługo kolejne skany.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Właśnie pojawiły się nowe skany podstawek z Kanady - 6 szt. Szczególnie z jednej jestem dumny, bo pochodzi z Wyspy Księcia Edwarda

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Dzisiaj pojawiły się nowe skany podstawek z Kanady, a dokładnie 34 szt. Już niedługo nowości z USA

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎