Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marasowe zbieractwo podstawkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • maras_73
    replied
    Kolejne skany na stronie !! Tym razem 2 szt. ze Słowacji (dodane jakiś tydzień temu ) i 26szt. z Kanady !!! Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Z nowym rokiem nowe skany, 1 szt z Kanady i 3 szt z USA.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Przed wynikami ankiety chciałem się pochwalić podsumowując moję kolekcję. I tak stan podstawek za rok 2013 wynosi: Słowacja - 271 szt ; Kanada - 617 szt ; USA - 3782 szt. Wszystkim którzy wymienili się ze mną lub obdarowali mnie bezinteresownie podstawkami bardzo dziękuję . Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Ostatnie już chyba w tym roku skany. I tak : Słowacja szt 1 ; Kanada szt 13 i USA szt 5.
    Podsumowanie tuż tuż bo kto to wie czy coś jeszcze nie wpadnie ? Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wszystkim forumowiczom życzę spokojnych, zdrowych i radosnych świąt.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Dzisiaj tylko 1 szt ale za to fajna i to z Kanady.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Dzisiaj pojawiły się kolejne skany podstawek ze Słowacji, a konkretnie jest tego 71szt. W tej chwili jest tam już cała Słowacja, a konkretnie 270 szt. W nowym roku nowe pozycje Wasze

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Cieszę się że udało się znaleźć odpowiednią przeglądarkę

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Po przerwie na sprawdzenie jak otwiera się moja strona z odnośnika na smartfonie, stwierdzam że wyświetla się wersja anglojęzyczna. Na chwilę obecną nie mogę Ci pomóc.

    Leave a comment:


  • noodles
    replied
    Rzeczywiście. Chrome wyświetla koreańską wersję. IE wyświetla angielską.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz ale u mnie flickr jest po angielsku. Sposób wyświetlania skanów nie jest zależny ode mnie. Nie jestem administratorem serwera.
    Może niech wypowiedzą się inni odwiedzający moją stronę jak to wygląda u nich.

    Leave a comment:


  • noodles
    replied
    W odnośniku który zamieszczasz w każdym poście a na który kliknąłem nie ma nic po słowacku. Są tylko duże skany bez żadnych nazw a flickr jest w koreańskiej wersji językowej (menu pod kropkami także) więc trudno cokolwiek wybrać.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Skany są w 300 dpi i nie po koreańsku. Obecnie wrzucam podstawki słowackie to i nazwy browarów są w pisowni słowackiej. Dla sprawniejszego przeglądania strony proponuję skorzystać z odnośnika do kolekcji który znajduje się po prawej stronie tuż pod datą ( to te 3 kropki i tam proszę wybrać zakładkę "collections") .

    Leave a comment:


  • noodles
    replied
    Nie za duże te skany ? Na wolniejszym łączu (np. 3G) ładuje się koszmarnie długo. I dlaczego wszystko jest po koreańsku ?
    Last edited by noodles; 01-12-2013, 19:08.

    Leave a comment:


  • maras_73
    replied
    Dzisiaj pojawiło się 77 skanów. Wasze

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎