Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kontry

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Silbier
    Senior
    • 03-2004
    • 284

    Kontry

    Sprawdzając Żywca natrafiłem na nowe kontry.
    Wstawiona jest tylko jedna, nie wiadomo ile ich jest.
    Art zaznaczył, że nie wstawia się kontr.
    Szkoda, dużo na tym traci kolekcja.
    Kontry są ciekawe, konkursy, reklamy, dwustronne.
    Proszę o Wasze opinie i rozbudowanie działu.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    #2
    Ja nic takiego nie napisałem

    21-02-2012, 20:10 [Petrus]: Etykiet różniących się kontrami tutaj nie dodajemy.
    22-02-2012, 10:50 [ART]: nie?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Kontry nie są wyznacznikiem "inności" etykiety tak samo jak krawatki. Kontry są tylko dodatkiem do etykiety głównej. Jak wiadomo mogą ich być spore ilości i teraz chcecie zarzucać dzial kolekcjonerstwo, nawet kilkudziesięcioma tymi samymi etykietami tylko dlatego że kontra inna?
      Większośc kolekcjonerów zbiera na zasadzie; jesli etykieta jest jedna i ta sama, a kontry inne, to w zbiorze trzyma jedną etykietę i np 20 różnych kontr uznawając wzór za jeden, a nie za 20 różnych.
      Kiedys postulowałem u ART-a, o mozliwość dodawania wiekszej ilości kontr do jednego wzoru (przypadki kontr z Darkiem z EB, czy 10.5) ale jak zwykle nic z tego nie wyszło.
      Efekt taki, że wiele kontr do jednego wzoru nie zostanie zaprezentowanych.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23791

        #4
        Becik, pomysłów jest od groma, część z nich niepotrzebnie zacząłem realizować przed zajęciem się podstawami czyli finansowaniem browarbizu. Teraz jest tak że niemal wszystko musi zaczekać na poukładanie tej podstawowej, zaniedbanej kwestii. Rzucenie pomysłu to jedno, realizacja to drugie. Pierwsze jest zazwyczaj efektem chwili, drugie wymaga czasu i zazwyczaj angażuje sporo mocy przerobowej (i to zazwyczaj nie pomysłodawcy).
        Last edited by ART; 07-03-2012, 13:56.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Art, spoko, to była kwestia poruszana kilka lat temu, co najmniej z 5 czy 6 jak jeszcze nie dawniej Jakoś szczególnie na nią nie naciskałem więc umarła śmiercią naturalną.
          Aż tu ktoś wygrzebał truposza....
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23791

            #6
            Nie szkodzi że było to kilka lat temu. Jeśli serwis przetrwa to i kiedyś będzie zrealizowany ten czy setki innych pomysłów.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Kogut002
              Member
              • 09-2011
              • 34

              #7
              dobrym pomysłem mogło by być edycja dodawanych etykiet i np dodawanie dowolnej ilości kontr i krawatek

              można zrobić tak że ktoś doda etykietę główną i kilka kontr a inny ktoś może zedytować i dodać do tej głównej swoje kontry, oczywiście te nowe byłyby podpisane kto dodał, ale taka edycja była by możliwa dopiero po zatwierdzeniu moderatora
              Kapsel
              Etykieta

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                #8
                A są kolekcjonerzy specjalizujący się w zbieraniu tylko kontr??
                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                Comment

                • Kogut002
                  Member
                  • 09-2011
                  • 34

                  #9
                  może są, tego nikt nie wie
                  Kapsel
                  Etykieta

                  Comment

                  • Silbier
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 284

                    #10
                    Sorry Art - Twoja odpowiedź - nie?
                    Proponuję wstawić jedną etykietę główną do tego kontry i krawatki o ile się różnią.
                    Nie jest to zaśmiecanie tylko zbiór całości.
                    Czy ktoś wie ile jest nowych kontr Żywca, chętnie wymienię/kupię.

                    Comment

                    • tete123
                      Member
                      • 09-2007
                      • 84

                      #11
                      też popieram ciekawy pomysł
                      nieraz więcej dzieję się z tyłu niż na przodzie
                      np. tyskich osobiście nie lubię tego piwa ale nieraz ma ciekawe kontry
                      http://tadek-mojehobby.blogspot.com

                      Comment

                      • Airss
                        Junior
                        • 04-2012
                        • 6

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kontry nie są wyznacznikiem "inności" etykiety tak samo jak krawatki. Kontry są tylko dodatkiem do etykiety głównej. Jak wiadomo mogą ich być spore ilości i teraz chcecie zarzucać dzial kolekcjonerstwo, nawet kilkudziesięcioma tymi samymi etykietami tylko dlatego że kontra inna?
                        Witam

                        Zaznaczam, że jestem "młodym" (nie wiekowo) kolekcjonerem etykiet i podstawek...
                        Jakbyś potraktował etykiety z kontrami przysłane z pewnego niemieckiego browaru gdzie etykiety są jednakowe a różne kontry i/lub krawatki? Ktoś z tego browaru w przesyłce poukładał je w komplety .

                        Pozdrawiam

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Airss Wyświetlenie odpowiedzi
                          etykiety są jednakowe a różne kontry i/lub krawatki?
                          Jedna główna etykieta do tego seria kontr i krawatek w ilości X
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎