Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

najdziwniejszy otwieracz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dariobeer
    Senior
    • 03-2008
    • 213

    #16
    A może otwieracz Pilsnera przystosowany do zamocowania pod blatem.
    www.birofilistyka.jimdo.com

    Comment

    • piotry
      Oj tam, oj tam !
      • 08-2005
      • 761

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
      Też nie Gdzie kolekcjonerzy czeskich otwieraczy? Bo chyba nie na Forum
      To może ja, mimo że kolekcjonerem nie jestem

      Ten otwieracz ma nazwę browaru. Nie widziałem takiego z nazwą browaru Czy to to ?

      Pozdrawiam
      piotry

      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
        łyżka do polotmavego
        czy ta łyżka jest "od" czy "do" polotmavego ?

        Bo jeśli "do" to po co ?

        Pozdrawiam
        piotry

        Comment

        • otvirak
          Senior
          • 04-2005
          • 766

          #19
          Brawo piotry Takie otwieracze były u nas bez logo. Ten jest z Czech i logo ma! Co do łyżki: moja pomyłka, bo oczywiście nie do polotmavego, a do řezanego piva. Jak widać łyżka ma wygięcie. Kładzie się ja na szklankę/ kufel; wygięcie zaczepiamy na krawędzi, żeby dobrze leżała (w pozycji 'odwrotnej' - wypukła strona to góra). Potem ostrożnie nalewamy po niej i tworzymy dwie ładne, oddzielone od siebie warstwy: pivko jasne na dole i ciemne na górze. Gdybyśmy tak nie zrobili, wyjdzie nam zmieszane, czyli polotmave, a nie rżnięte czyli řezane
          niepoprawny czechofil


          Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
          WISŁA MISTRZ!

          Comment

          • Dariobeer
            Senior
            • 03-2008
            • 213

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
            Brawo piotry Takie otwieracze były u nas bez logo. Ten jest z Czech i logo ma! Co do łyżki: moja pomyłka, bo oczywiście nie do polotmavego, a do řezanego piva. Jak widać łyżka ma wygięcie. Kładzie się ja na szklankę/ kufel; wygięcie zaczepiamy na krawędzi, żeby dobrze leżała (w pozycji 'odwrotnej' - wypukła strona to góra). Potem ostrożnie nalewamy po niej i tworzymy dwie ładne, oddzielone od siebie warstwy: pivko jasne na dole i ciemne na górze. Gdybyśmy tak nie zrobili, wyjdzie nam zmieszane, czyli polotmave, a nie rżnięte czyli řezane
            To po co piszesz,że dotyczy oywieracza Pilsner?
            www.birofilistyka.jimdo.com

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
              Oczywiście odpowiedź dotyczy Pilsnera - nie chodzi o zachowywanie kapsli w dziewiczym stanie
              Nie przesadzajmy, dziewicami kapslarze nazywają kapsle nigdy nie nakładane na butelki. Nie istnieje otwieracz, który mógłby używanym kapslom przywrócić ich pierwotny stan.
              Od tegorocznej giełdy w Żywcu jestem dumnym posiadaczem podobnego otwieracza - jeszcze raz wielkie dzięki dla Kentakiego.
              Zdjąłem nim już kilkadziesiąt lub więcej kapsli, żaden nie został zgięty ani w żaden sposób uszkodzony, ciągle jestem pod wrażeniem tej prostej konstrukcji.

              Wydaje mi się, że mój otwieracz ma dłuższy uchwyt, ale może to tylko wrażenie. Logo Pilsner Urquel istotnie było tylko na pudełku, sam otwieracz jest "nieobrandowany".

              Comment

              • piotry
                Oj tam, oj tam !
                • 08-2005
                • 761

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                [...]

                Wydaje mi się, że mój otwieracz ma dłuższy uchwyt, ale może to tylko wrażenie. Logo Pilsner Urquel istotnie było tylko na pudełku, sam otwieracz jest "nieobrandowany".
                Z tego co wiem to są dwie długości tego otwieracza. Sam mam długą i jestem z niej mocno zadowolony

                Comment

                • Benekex2
                  Member
                  • 05-2012
                  • 45

                  #23


                  Otwieracz Pendrive do nabycia z pkt z BP
                  Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

                  Comment

                  • Kogut002
                    Member
                    • 09-2011
                    • 34

                    #24
                    Takie 2 z mojej małej kolekcji


                    http://img703.imageshack.us/img703/3760/img2245i.jpg


                    http://img26.imageshack.us/img26/2567/img2247om.jpg
                    Kapsel
                    Etykieta

                    Comment

                    • otvirak
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 766

                      #25
                      No to tylko noża brakuje A taki 'sygnet' mam z logo Gambrinusa
                      niepoprawny czechofil


                      Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                      WISŁA MISTRZ!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎