Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mocny full.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RufusIII
    Junior
    • 09-2013
    • 3

    Mocny full.

    Witam.
    Mam następujący problem.
    Poszukuję piwa "Mocny Full" podobnego jak w Kiepskich. Wiem że produkowano je około roku 2000 ale wycofano. Mam jednak nadzieję że gdzieś te piwo można kupić lub od kogoś odkupić.
    Przekopuję internet w poszukiwaniu tego piwka i dotarłem tutaj. Mam nadzieję że ktoś miał by jakiś pomysł gdzie ewentualnie szukać tego trunku.
    Last edited by RufusIII; 04-09-2013, 21:50.
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Za Wikipedią:

    Po emisji serialu przez krótki czas piwo o takiej nazwie było dostępne w sprzedaży, zostało jednak wycofane z powodu naruszenia przez producenta piwa praw autorskich należących do autorów serialu (produkowane było przez Browar Kiper w Piotrkowie Trybunalskim).
    Wydrukuj na papierze samoprzylepnym napis "Mocny Full", naklej na puszkę Kenigera albo Fasbera i efekt będzie ten sam.

    Comment

    • RufusIII
      Junior
      • 09-2013
      • 3

      #3
      Nie chodzi o naklejkę a oryginalną puchę najlepiej z trunkiem w środku. Oczywiście poszukuje tego nie do picia a w celach kolekcjonerskich że tak się wyrażę.

      Samą puszkę widziałem gdzieś na aukcji do kupienia jednak mam większe ambicje co do tej marki.

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika RufusIII Wyświetlenie odpowiedzi
        Samą puszkę widziałem gdzieś na aukcji do kupienia jednak mam większe ambicje co do tej marki.
        Prawdopodobieństwo trafienia pełnej puszki wydaje mi się bliskie zeru - chyba tylko przez przypadek, bo wątpię by ktoś zostawił sobie to celowo.

        Comment

        • RufusIII
          Junior
          • 09-2013
          • 3

          #5
          Hmm a zna ktoś może sposób zamknięcia puszki tak aby wyglądała na nieruszoną?

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎