Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Praga

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jimmy_jb
    • 11-2005
    • 911

    Ja zazwyczaj odwiedzam U Slovanske Lipy, U Fleku, U Zlateho Tigra, Klasterni Pivovar Strahov, U Tri Ruzi. Natomiast tegoroczne odkrycia to Pivovar Lod i Pivo Karlin. Jak chcesz bardziej kraftowo to Zly casy, Beer Geek bar, Zubaty pes. Jak bardziej po czesku to polecam spływ Żiżkovem: od stacji metra Jiricho z Podebradu do U Slovanske Lipy. Na Malej Stranie lubię Ferdinanda (ul. Karmelitska), Mlynska Kawarna (wyspa Kampa), Dobra trafika (Ujezd), Baranicka Rychta i U Sedmi Svabu.
    Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

    Comment

    • Maremali
      Senior
      • 05-2002
      • 1953

      Moim zdaniem obowiązkowo do odwiedzenia są następujące dwa browarki:
      Kolčavka oraz Dva kohouti.
      http://maremali.web-album.org/

      Comment

      • heckler
        Senior
        • 09-2012
        • 1817

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
        Moim zdaniem obowiązkowo do odwiedzenia są następujące dwa browarki:
        Kolčavka oraz Dva kohouti.
        Pierwszy stanowczo odradzam, piwa od nich bardzo się pogorszyły . Z najnowszych, sprawdzonych zdecydowanie polecam Ossegg, Vojanuv Dvur, Kbelský pivovar, Loď pivovar, oba Hostivary, oraz iść do firmowej knajpki browaru Trilobit.

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          Miałem maraton w maju po kilkunastu browarkach. Jeżeli miałbym krótko coś doradzić to... im dalej od ścisłego centrum tym lepiej, mniej internacionalnie, taniej, swojsko, bardziej Czesko i przyjaźnie.
          Szczególnym przykładem takiego negatywnego (dla mnie) klimatu był browar U Supa. Obsługa ma wysokie kompetencje do golenia i drenowania portfeli klientom

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Dzięki. Dobrze, że te dwa Ossegg, Vojanuv Dvur uznałem za konieczne.

            Comment

            • Jimmy_jb
              • 11-2005
              • 911

              Jak ma być swojsko to jeszcze polecam Libocky Pivovar - tanio i smacznie (przynajmniej w zeszłym roku).
              Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎