Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica, Konopnickiej 1, Browar Witnica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Witnica, Konopnickiej 1, Browar Witnica

    Wychodzi na to, że sam browar nie doczekał się u nas przez tyle lat swego wątku.

    Sklepik jest czynny w godzinach 7-15 w dni powszednie. Trzeba podejść na portiernię, pani zadzwoni, wyjdzie druga pani obsługująca sklepik i zaprowadzi do niego. Samemu nie wolno włóczyć się po terenie browaru

    Na miejscu pełny wybór piw z browaru w dobrych cenach plus gadżety: szklanki, otwieracze, podkładki. Ciekawostka: naprzeciwko browaru jest Zabka, tam jest też kilka piw z browaru - tańsze o 10 groszy

    W każdy poniedziałek o 11 jest możliwość zwiedzenia browaru z przewodnikiem. Poza tym można, jeśli się jest grupą zorganizowaną i się umówi.

    W jednym z budynków browarowego kompleksu, na ul. Konopnickiej 6, znajduje się też restauracja Piwosz. Czynna od 9 do - uwaga - 15, też w soboty. W środku można zjeść smaczny i niedrogi obiad w klimacie epoki nieco minionej (co jest miłą odmianą po luksusowych browarach województwa zachodniopomorskiego). Są krany z Lubuskim i Black Bossem, niestety - w dniu naszej wizyty nieczynne. Wziąłem Black Bossa w butelce, wszedł jak złoto
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    Samemu nie wolno włóczyć się po terenie browaru
    A dziwisz się? Po zakładzie produkcyjnym! Mnie kiedyś zganił ochroniarz w Szczyrzycu, gdy weszliśmy na teren browaru (mimo umówionej wizyty) i grzecznie czekaliśmy (fakt na terenie - otwartym), ale już browaru na kogoś, kto nas zaprowadzi tu i ówdzie. Wejście na teren kolejowy bez ich zgody też może być odebrane jako coś delikatnie mówiąc niestosownego. Nawet jak się jest posłem
    Last edited by e-prezes; 19-02-2024, 21:10.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎