Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Regina Pszeniczna dla LajboCków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Dziś rano otrzymałem takiego maila z browaru Regina:

    "Szanowny Panie Marcinie!
    Wczoraj w południe kurier odebrał z Browaru przesyłkę do Pana. - (chyba telepatia?!)
    Powinien Pan ją odebrać dzisiaj, a najpóźniej jutro. Mam nadzieję, że dotrze cało.
    Okazało się, że DHL - dawne Servisco, nie przesyła alkoholu - stąd takie opóźnienie. - przepraszam.
    Z pozdrowieniami, E.Górna."

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #17
      No i paczka dotarła. Niezły numer Regina zrobiła (nie wiem czy to przez tą zwłokę) ale piwo przysłali (całe 20 bączków) ZA DARMO Nieźle, co

      ergie, cielak, e-prezes i jac-cac otrzymają swoje piwa na następnym LajboCKowym spotkaniu.

      pawelek59 i grzes_ch są proszeni o kontakt ze mną na PW lub lepiej pod telefonem 692-482-913.

      Tylko na jednym bączku jest kapsel firmowy Reginy, reszta PP. czy ktoś sobie życzy koniecznie butelkę z firmowym kapslem?
      Last edited by Shlangbaum; 14-07-2005, 08:49.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • pawelek59
        Senior
        • 04-2003
        • 195

        #18
        Nieprawdą jest mit, że "Krakusy to Szkoci wyrzuceni ze Szkocji za skąpstwo". Jako przykład dam kolegę Shlangbauma. Otrzymałem nie tylko pszeniczniaki z Reginy, ale również dwa różne Relakspole, "Rejs" i specjał z "Browaru Wielkobronowickiego". Jeszcze raz Serdecznie Dziękuję

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎