Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leffe - gdzie można kupić w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kanan
    Junior
    • 02-2007
    • 3

    Leffe - gdzie można kupić w Polsce

    Czy znacie miejsca, w ktorych mozna dostac jakikolwiek typ piwa Leffe? Szczegolnie jesli chodzi o Poznan lub okolice. Czy istnieje jakis sklep internetowy zajmujacy sie tego typu sprzedaza?

    Pozdrawiam,
    kanan
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kanan
    Czy znacie miejsca, w ktorych mozna dostac jakikolwiek typ piwa Leffe? Szczegolnie jesli chodzi o Poznan lub okolice. Czy istnieje jakis sklep internetowy zajmujacy sie tego typu sprzedaza?

    Pozdrawiam,
    kanan
    Jakiś czas temu widziałem w sieci marketów Auchan. 3 albo 4 rodzaje, po kilka raptem butelek na półce.

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      Polecam dział Forum - Piwo-Gdzie, sklepy; są tak opisy sklepów i w Poznaniu. We Wrześni znajduje się hurtownia Belgium's Best. Zaopatruje się w niej kol. Dreamer. Istnieje sklep internetowy, było gdzieś o nim na Forum. Jak znajdę, to dam znać.

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kanan
        Czy znacie miejsca, w ktorych mozna dostac jakikolwiek typ piwa Leffe? Szczegolnie jesli chodzi o Poznan lub okolice. Czy istnieje jakis sklep internetowy zajmujacy sie tego typu sprzedaza?

        Pozdrawiam,
        kanan
        Ja też bardzo lubie to piwo, ale sądze że moze być dosyć duży problem z jego nabyciem, koncern INBEV do którego portefela należy marka Leffe zamknął swoje przedstawicielstwo w polsce już jakiś czas temu, czego efektem jest brak piwa Leffe ale też i naprzyklad czeskego Staropramena, więc widzinane przez angasc-a resztki tego piwa to zapewnie tylko pozosatałości po dawnych czasach, co do sklepu internetowego to isniał kiedyś oto jego adres http://www.brasserie.pl/ ale w chwili obecnej jego strona nie działa, więc bardzo możliwe, że został zamknięty ale ceny miał naprawde wysokie.
        Ale żeby Cię pocieszyć to jest sposób byś się napił Leffe, wyjazd do Czech, gdzie można to piwo to jest stosunkowo łatwo dostępne.

        Comment

        • molpiwny
          Senior
          • 04-2004
          • 118

          #5
          Leffe - gdzie można kupić piwo w Polsce

          Ja je kiedyś dostałem od znajomego, który wrócił z Czech.
          Mam na zbyciu komplet pozostałości po zawartości.
          Może Ciebie lub kogoś zainteresuje i macie coś w zamian?
          Attached Files

          Comment

          • angasc
            Senior
            • 04-2006
            • 977

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar
            Ja też bardzo lubie to piwo, ale sądze że moze być dosyć duży problem z jego nabyciem, koncern INBEV do którego portefela należy marka Leffe zamknął swoje przedstawicielstwo w polsce już jakiś czas temu, czego efektem jest brak piwa Leffe ale też i naprzyklad czeskego Staropramena, więc widzinane przez angasc-a resztki tego piwa to zapewnie tylko pozosatałości po dawnych czasach, co do sklepu internetowego to isniał kiedyś oto jego adres http://www.brasserie.pl/ ale w chwili obecnej jego strona nie działa, więc bardzo możliwe, że został zamknięty ale ceny miał naprawde wysokie.
            Ale żeby Cię pocieszyć to jest sposób byś się napił Leffe, wyjazd do Czech, gdzie można to piwo to jest stosunkowo łatwo dostępne.
            No, nie jestem przekonany. Godzinę temu widziałem w warszawskim Bomi, na Okopowej.

            Comment

            • supersklep
              PiwBiz
              • 01-2005
              • 982

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc
              No, nie jestem przekonany. Godzinę temu widziałem w warszawskim Bomi, na Okopowej.

              Zobacz na butelce powinna być naklejka importera


              Comment

              • Dreamer
                Senior
                • 05-2003
                • 1576

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
                Polecam dział Forum - Piwo-Gdzie, sklepy; są tak opisy sklepów i w Poznaniu. We Wrześni znajduje się hurtownia Belgium's Best. Zaopatruje się w niej kol. Dreamer. Istnieje sklep internetowy, było gdzieś o nim na Forum. Jak znajdę, to dam znać.
                Wywołany do tablicy ( ) niestety muszę stwierdzić, że w hurtowni Belgium's Best nie ma ani Leffe, ani żadnego innego piwa z InBev. Niestety, bo Leffe też baaardzo dawno nie piłem (i też nigdzie ostatnio nie widziałem), a chętnie sięgnąłbym po Radieuse, było całkiem dobre. Stety, bo szef Belgium's Best sprowadza w to miejsce rzadsze piwa, nie blokując półek, bądź co bądź, koncernową masówką.
                Blog: Piwna Brytania

                Comment

                • angasc
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 977

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
                  Zobacz na butelce powinna być naklejka importera
                  Zobaczyć mogę, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Do Bomi mam 30 km z i nie chce mi się jechać specjalnie dla oglądania etykietki.

                  Comment

                  • kanan
                    Junior
                    • 02-2007
                    • 3

                    #10
                    A czy istnieje jakikolwiek sklep, w którym można dokonać zakupu tego trunku?

                    Comment

                    • angasc
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 977

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kanan
                      A czy istnieje jakikolwiek sklep, w którym można dokonać zakupu tego trunku?
                      Nie rozumiem pytania. Przecież powyżej masz napisane: widziałem jakiś czas temu w hipermarkecie Auchan, a dzisiaj w delikatesach Bomi. Jeśli to piwo jest w warszawskich oddziałach, to zapewne w innych miastach również. Może nie na stałe, ale raczej powinno bywać raz na jakiś czas.
                      Jeśli będziesz łaskaw wypełnić swój profil, to zapewne znajdziesz na forum piwolubów ze swoich okolic.
                      Last edited by angasc; 25-02-2007, 22:11.

                      Comment

                      • kanan
                        Junior
                        • 02-2007
                        • 3

                        #12
                        Przepraszam z rozpedu nie napisalem, ze chodziloby mi o sklep internetowy . Ostatnio nie udalo mi sie tego piwa tutaj nigdzie kupic, wczesniej podobno bylo w Piotrze i Pawle, ale mi nie udalo sie go tam znalezc.

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kanan
                          Przepraszam z rozpedu nie napisalem, ze chodziloby mi o sklep internetowy . Ostatnio nie udalo mi sie tego piwa tutaj nigdzie kupic, wczesniej podobno bylo w Piotrze i Pawle, ale mi nie udalo sie go tam znalezc.
                          Zerknij na http://www.brasserie.pl mają tam 6 rodzajów Leffe
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            #14
                            Kiedyś było można kupić Leffe w sklepie na ul. Kobielskiej w Warszawie.
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • Dreamer
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1576

                              #15
                              Ostatnio widziałem cały komplet Leffe w Peronie 6, w Łodzi. Oczywiście cena knajpiana, ale może się skuszę bo już daaaawno nie piłem, a chętnie bym sobie przypomniał
                              Blog: Piwna Brytania

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎