Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prawdziwy Stout - gdzie w Lodzi?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • coldfire
    Senior
    • 01-2008
    • 374

    Prawdziwy Stout - gdzie w Lodzi?

    Witam!
    Chcialem sie dowiedziec, gdzie mozna w Lodzi dostac prawdziwego butelkowego Stouta/Portera gornej fermentacji? Np. Guinnessa (tego wiem, ze mozna dostac w Tesco, ale tylko w 4-packach), Beamisha lub Murphiego w rozsadnej (w miare mozliwosci) cenie?
    Wiem, takie zeczy to pewnie tylko w Erze, ale zapytac sie zawsze mozna.
    pzdr
    Piwa i pacierza nie odmawiam
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    #2
    na Pomorskiej 116 i Stefana 3a znajdziesz prawdziwego polskiego stouta górnej fermentacji czyli piwo Gab Stout w cenie odpowiednio 2,40 i 2,80zł za 0,5l
    trochę piw z wysp przyszło ostatnio do Leclerca więc tam też będą jakieś, tyle że po około 10zł
    Guinnessa kupisz w wielu lepszych monopolach oraz większości marketów (kiedyś najtaniej było w Geancie i Realu - nawet po niecałe 5zł)
    poza tym polecam wpisać w wyszukiwarce Łódź i poczytać o sklepach
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu

    Comment

    • MuadDib
      Senior
      • 11-2005
      • 172

      #3
      no i oczywiście w Peronie 6 możesz skosztować na miejscu, drożej, ale za to jak knajpa

      Comment

      • coldfire
        Senior
        • 01-2008
        • 374

        #4
        Sokol - wybacz, ale dla mnie Stout od Gaba ma niewiele wspolnego z piwem a co dopiero ze stoutem. Z tym, ze w przypadku tego trunku sprawa jest dosyc skomplikowana... Zreszta przeczytaj ostatnie wpisy w watku o tym Piwe.
        Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


        Dzieki natomiast za sugestie co do Reala i Geanta (tego na pilsudskiego przerobili na jakis inny hipermaraket, czy po prostu zmienili nazwe?), ... Postaram sie skoczyc tam jak najszybciej.
        pzdr


        Muad - co do peronu, to nie na moja kieszen... brak stalych dochodow
        pzdr
        Piwa i pacierza nie odmawiam

        Comment

        • Sokół83
          szynkarz
          • 12-2004
          • 1598

          #5
          no przejrzałem od wskazanej 4 strony i jakieś 90% ocen jest powyżej 4,0 ; oprócz tego 1. w plebiscycie browar.bizowym; to, że Ci Gab nie smakuje to już nie mój problem
          Z INNEJ BECZKI

          www.fotopolska.eu

          Comment

          • coldfire
            Senior
            • 01-2008
            • 374

            #6
            Sokol - nie rozumiem po co sie burzysz. Chyba jednak nie przeczytales tej strony bo po pierwsze talko jedna osoba na niej to piwo oceniala, reszta po prostu opisywala wraznia. Po drugie wpisy forumowiczow iommi, tomek35, tfur, kosher no i moj jednoznacznie wskazuja, ze cos jest z tym piwem (aktualnie) nie tak.
            Abstrachuje juz od tego, ze twoj wpis byl zupelnie niepotrzebny, bo nie na temat. Nastepnym razem pisz na PW.
            pzdr
            Piwa i pacierza nie odmawiam

            Comment

            • Sokół83
              szynkarz
              • 12-2004
              • 1598

              #7
              no to któryś z nas chyba nie umie liczyć - pod podanym przez Ciebie linkiem doliczyłem się kilkunastu ocen tego piwa
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • coldfire
                Senior
                • 01-2008
                • 374

                #8
                Przeczytaj wpisy od *121 do konca.
                Piwa i pacierza nie odmawiam

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #9
                  FCJP

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
                  Abstrachuje juz od tego, ze twoj wpis byl zupelnie niepotrzebny, bo nie na temat. Nastepnym razem pisz na PW.
                  pzdr
                  skoro już piszemy nie na temat - proszę nie przeklinać albo włączyć moduł sprawdzania pisowni.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎